Виклик замірника

Викликайте замірника онлайн! Ця послуга безкоштовна. Для цього заповніть форму нижче, обов'язково повідомте Ваш телефон та адресу електронної пошти; в тексті повідомлення вкажіть адресу, за якою буде проводитися завмер; а також Ваші побажання і коментарі. Після відправки повідомлення Вам зателефонують протягом півгодини.

Поля, відмічені *, обов'язкові до заповнення

Новости

10-10-2017
Новий тренд віконної моди – тоновані стекла
Новим актуальним напрямком у віконній індустрії стала установка в житлових і громадських будівлях вікон з тонованим склом.
подробнее
27-04-2017
Історія створення пластикових вікон
Перш ніж купити пластикові вікна, напевно, непогано б задатися питанням: «А що собою представляють вікна з ПВХ?». Вони широко розрекламовані і користуються популярністю, але далеко не всіх цікавилися історією їх створення.
подробнее
21-04-2017
БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ» ВІД ПРИВАТМАРКЕТУ
Шановні партнери! Приймайте участь в програмі «Теплі кредити» від ПриватМаркету
подробнее
12-04-2017
Актуальна новинка! Пластикові вікна на базі профільних систем WDS 400 і WDS 500
Останні дослідження вітчизняного ринку довели, що ламіновані конструкції користуються все більшою популярністю у покупців.
подробнее
02-03-2017
ТЕПЕР КУПУЙТЕ ЛЕГКО!
СПІЛЬНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА ОФОРМЛЯЙТЕ КРЕДИТ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ВІКНА ТА ДВЕРІ З ПОВЕРНЕННЯМ ДО 35 % ВИТРАЧЕНИХ КОШТІВ
подробнее
18-10-2016
Громадяни, вимагайте польську піну Titan для монтажу вікон!
Вже надійшов у продаж високоінноваційний матеріал нового покоління від наших польських партнерів. Монтажна піна Titan – це професійна однокомпонентна поліуретанова піна з найвищою на ринку продуктивністю.
подробнее
06-10-2016
Терміново пора утеплятися до зими!
У зв'язку з обіцяним підвищенням тарифів на опалення, варто вже зараз замислитися про скорочення своїх витрат і збереження тепла в будинку. Один з простих та доступних способів – установка енергоефективних металопластикових вікон.
подробнее
03-10-2016
«Народне вікно» допоможе заощадити на опаленні
Думаєте про те, щоб встановити в своєму будинку енергозберігаючі металопластикові вікна і зробити це з оптимальним бюджетом? Тоді вибирайте конструкції на базі профільної системи Open Teck De-Lux.
подробнее