Покупцеві

21 - 10 - 2016

Три основних несправності пластикових вікон

Незважаючи на очевидні переваги, іноді пластикові вікна виходять з ладу. До основних несправностей можна віднести:
20 - 10 - 2016

Конденсат на пластикових вікнах

Нерідко на пластикових вікнах може виникати конденсат. Помилково вважати, що причиною цього обов'язково є якась несправність. Іноді конденсат з'являється не через брак виробництва, а через високого рівня вологості в приміщенні.
18 - 10 - 2016

Структура пластикового вікна

Сьогодні на ринку пластикових вікон представлена величезна безліч різних пропозицій, серед яких часом буває непросто знайти підходящий варіант. Рішення прийде само собою, як тільки ви визначитеся з бажаної конструкцією пластикового вікна.
13 - 10 - 2016

Як очистити жалюзі від забруднень

Більшість людей вибирають жалюзі через їх естетичнiсть і практичнiсть. Сьогодні можна знайти безліч різноманітних варіантів колірних рішень, матеріалів і конструкцій. У догляді жалюзі теж невибагливі: їх потрібно лише періодично чистити від пилу і інших забруднень. Про те, як це зробити, і піде мова в даній статті.
12 - 10 - 2016

Фурнітура пластикових вікон

При виборі пластикових вікон покупці керуються різними критеріями. Як правило, головними з них є краса, зручність експлуатації і прийнятна ціна. У прагненні заощадити багато хто забуває звертати увагу на фурнітуру. І дуже даремно, адже від неї багато в чому залежать міцність і довговічність всієї конструкції.
12 - 10 - 2016

Жалюзі: переваги і недоліки

Сьогодні жалюзі використовують не тільки в офісах, але і в квартирах. Давайте розберемося, якими ж перевагами і недоліками вони володіють. Переваг у жалюзі набагато більше, ніж мінусів. Серед них:
03 - 09 - 2015

Що потрібно знати перед купівлею пластикових вікон?

Будь-яка людина перед вибором і замовленням пластикових вікон відчуває себе недостатньо інформованою, що значно ускладнює вибір. Необхідно знати важливі факти про побудову і властивості пластикового вікна, потрібно розвіяти популярні міфи і відсікти деякі неправдиві рекламні ходи, за допомогою яких компанії-виробники ведуть конкурентну боротьбу за клієнтів.

03 - 09 - 2015

Міфи про шкоду пластикових вікон

Здається, що пластикові вікна з огляду на їх повсюдне використання та очевидні переваги, не зустрічають особливих перешкод на шляху до споживача. Однак розмови про безпеку або шкоду таких вікон усе ж таки ведуться, тому деякі клієнти перед купівлею хочуть точно дізнатися, чи є шкода від пластикових вікон?

Як виробники металопластикових конструкцій, ми впевнені, що більшість побоювань марні і легко можуть бути спростовані.

03 - 09 - 2015

Догляд за пластиковими вікнами: регулювання і миття

Не знаєте, як доглядати за пластиковими вікнами? Зверніться до наших фахівців! Якщо ви замовили вікна у нас і вам уже встановили склопакети бездоганної якості, значить, був наданий і термін гарантійного обслуговування. Тому відтепер з усіх питань регулювання та догляду ви сміливо можете звернутися до менеджерів українсько-польської корпорації «Plamet». Вони розкажуть усе про обслуговування пластикових вікон.

03 - 09 - 2015

Чому пластикові вікна називають вікнами ПВХ

Пластикові вікна, такі популярні в усьому світі, часто називають вікнами ПВХ. Абревіатура ПВХ з'явилася від слова «полівінілхлорид». Це назва матеріалу, з якого виготовляються профілі для віконних конструкцій.

Головна перевага полівінілхлориду як будівельного матеріалу – довговічність. Саме це стало причиною використання ПВХ замість дерева для виробництва вікон. Уперше ідея була реалізована в 1954 році в Німеччині. Унікальний хімічний склад ПВХ робить матеріал досить жорстким для того, щоб витримувати фізичні навантаження, і стійким, щоб протистояти негативним атмосферним впливам.

03 - 09 - 2015

«Зимовий» монтаж пластикових вікон

Стрімкий розвиток віконної індустрії не залишає сумнівів у тому, що зима – не привід відкладати встановлення нових пластикових вікон на більш теплу пору року. При правильному підході та дотриманні деяких правил установка конструкцій взимку не завдасть незручностей.

Деякі особливості установки вікон у зимовий час.