Покупцеві

Металеві під'їзні двері збережуть до 30 % тепла в ваших квартирах
10 - 11 - 2016

Металеві під'їзні двері збережуть до 30 % тепла в ваших квартирах

З підвищенням комунальних тарифів і настанням холодного сезону нас усіх хвилює, як зберегти тепло в будинку та при цьому заощадити на опаленні. Мало утеплити лише свою квартиру, необхідно утеплити всю багатоповерхову будівлю.
01 - 11 - 2016

Герметизація пластикових вікон

Одним з найбільш важливих властивостей пластикових вікон є їх герметичність, яка досягається за рахунок заповнення піною стику між стіною і віконною коробкою. Корпорація Plamet використовує піну Titan, до безперечних переваг якої належать:
31 - 10 - 2016

Підготовка до встановлення пластикових вікон

За останні 20 років пластикові вікна завоювали широку популярність. Багато в чому це пояснюється їх практичністю і відмінними показниками шумо- і теплоізоляції. Початок монтажних робіт вимагає попередньої підготовки, про основні етапи якої ми розповімо в даній статті.
28 - 10 - 2016

Як відмити пластикові вікна після проведення ремонту

Ви завершили ремонт. Ось він - довгоочікуваний момент. Все навколо перетворилося, ви щасливі, але ... Будь-які ремонтні роботи вимагають подальшої прибирання, на яку зазвичай йде чимало сил. Масу клопоту доставляє відмивання вікон після монтажу. Ми зібрали кілька корисних рекомендацій, які дозволять відмити вікна з мінімальними тимчасовими втратами.
28 - 10 - 2016

Чому обов'язково потрібно провітрювати, якщо у вас пластикові вікна

Пластикові вікна цінують за тепло- і шумоізоляцію. Після їх установки можна забути про проникнення вітру і сторонніх звуків в кімнату. Однак дані переваги можуть позначитися негативно, якщо в кімнаті не провітрювати. Без надходження свіжого повітря в кімнатах з пластиковими вікнами завжди буде душно.
28 - 10 - 2016

В який момент ремонту встановлювати пластикові вікна

Будь-який ремонт доставляє безліч проблем. На нього йдуть гроші, нерви, час, сили. Навіть якщо все добре продумано і правильно організовано, даний процес не викликає особливого захоплення у більшості людей. Що ж говорити про випадки, коли були допущені прикрі помилки, які часом виливаються в додатковий ремонт і значні витрати?
28 - 10 - 2016

Безпека пластикових вікон

Сьогодні пластикові вікна настільки популярні, що їх можна побачити майже в кожному будинку. Вивчивши ринок пропозиції, багато покупців віддають перевагу вікнам на профільних системах Open Teck. І це не дивно, адже вони надійні, практичні, довговічні, привабливi за ціною.
27 - 10 - 2016

Чи потрібно змащувати пластикові вікна

Багато хто вважає, що догляд за пластиковими вікнами полягає лише в періодичному митті. Насправді, необхідно також періодично їх змащувати. Зазвичай про це згадують у момент, коли вже виникають проблеми.
27 - 10 - 2016

Історія пластикових вікон

У Європі пластикові вікна стали досить популярними ще в 70-х роках минулого століття. У той час в Росії, Україні, Білорусі та інших країнах колишнього СНД їх ні в кого не було. Лише в кінці 90-х років віконне виробництво вийшло на наші ринки. Різноманітність конструкцій, кольорів та фактур піднесло пластикові вікна на пік популярності.
27 - 10 - 2016

Шумоізоляція пластикових вікон

Одним з найбільш значущих переваг пластикових вікон є їх відмінна шумоізоляція. Дана властивість особливо цінують жителі міст. Пластикові вікна дозволяють насолоджуватися тишею і відпочити від суєти, навіть коли на вулиці кричать діти, гавкають собаки або їздять машини.
27 - 10 - 2016

Що потрібно знати перед покупкою пластикових вікон

Ви прийняли рішення про встановлення пластикових вікон. Начебто, справа за малим: зателефонувати до компанії, викликати замiрщикiв, оформити замовлення і чекати. Але не все так просто. Щоб в майбутньому не було розчарувань, до вибору слід підходити з усією відповідальністю. Нижче наведено кілька основних моментів, на які варто звернути увагу перед тим, як купувати пластикові вікна. Найбільш важливою складовою пластикового вікна є склопакет. Від нього багато в чому залежать показники тепло- і шумоізоляції. Саме скла визначають, наскільки комфортно ви будете себе почувати в приміщенні.
26 - 10 - 2016

Три проблеми з пластиковими вікнами, які можуть виникнути взимку

При активній і не завжди обережній експлуатації пластикових вікон з часом вони можуть вийти з ладу. Нерідко поломки виникають в періоди зміни сезону, особливо від осіннього до зимового. Нижче наведено список трьох найбільш частих проблем, усунути які не складе великих труднощів.
25 - 10 - 2016

Установка пластикових вікон влітку: переваги і недоліки

Якщо ви прийняли рішення про встановлення пластикових вікон, то не має великого значення, яка за вікнами пора. Монтажні роботи можна здійснювати як в літній, так і в зимовий період. Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Сьогодні ми поговоримо про плюси і мінуси монтажу вікон влітку.
24 - 10 - 2016

Пластикові відкоси

Після заміни пластикових вікон неминуче постає питання про відкоси. Даний етап є завершальним і обходиться досить недорого в порівнянні з іншими роботами. Серед найбільш популярних, бюджетних і при цьому практичних варіантів виділяють пластикові відкоси. Зазвичай їх виготовляють з листового пластику, пористих плит або сендвіч-панелей.
22 - 10 - 2016

Переваги та недоліки москітної сітки

Якщо ви вирішили встановити пластикове вікно яке повнiстью відкривається або комбінований варіант, то обов'язково виникне питання про необхідність москітної сітки. Давайте розберемося в основних перевагах і недоліках цього елемента.