Покупцеві

Чи врятують пластикові вікна від морозів?
20 - 11 - 2016

Чи врятують пластикові вікна від морозів?

Багато хто вважає, що одне з позитивних властивостей пластикових вікон - це те, що вони захищають від холоду Ваш будинок. Це думка не зовсім вірна: жодне вікно не зможе захистити Вас на сто відсотків від холоду.
Перевага пластикових вікон
19 - 11 - 2016

Перевага пластикових вікон

Заглянувши в минуле, ми можемо згадати, як виглядали вікна наших будинків: які вони були вологі, покриті шаром пилу, зрощених від часу рами- навряд чи минуле може створити приємні враження, особливо коли приходить зима і хочеться сховатися від холоду, а не мерзнути від протягу. І ось вже сьогодні ми все частіше бачимо в наших будинках пластикові вікна. Переваг і відмінностей дуже багато, тому зупинимося на основних з них:
Чи варто встановлювати пластикові вікна?
19 - 11 - 2016

Чи варто встановлювати пластикові вікна?

Люди часто сумніваються, зробити їм реставрацію старих вікон або ж придбати нові, пластикові вікна. Але подумайте, скільки часу вам доведеться витратити на реставрацію, а скільки на придбання якісних пластикових вікон, які не зажадають особливого догляду при експлуатації. На реставрацію піде півмісяця або більше.
18 - 11 - 2016

Плюси пластикових вікон

Коли людина задається завданням змінити своє житло і зробити його красивим, то основну увагу він звертає на стіни. І це цілком зрозуміло, оскільки якщо в квартирі ремонт не робився тривалий час, то стіни в квартирі матимуть досить непривабливий вигляд. На них можуть з'явитися тріщини, а якщо при їх оформленні використовувалися шпалери, то власник може бачити на своїх стінах полотна, які втратили свій яскравий малюнок, а крім цього відклеїлися від стін і виглядають непривабливо.
Чому потіють пластикові вікна? Причини, і їх усунення.
18 - 11 - 2016

Чому потіють пластикові вікна? Причини, і їх усунення.

З настанням холодів на вікнах з'являються суцільні краплі вологи, по всій висоті з'являються величезні струмочки води, це явище називається конденсат. Для багатьох власників приватних будинків і квартир це стає величезним розчаруванням. Вікна починають потіти. Конденсат стікає по підвіконнях, а потім на стіни і покриття для підлоги. Надалі цього може з'явиться грибок, з яким боротися буде досить складно, причиною якого може стати вогкість.
Пластикові вікна
17 - 11 - 2016

Пластикові вікна

Існує величезна різноманітність пластикових вікон, але не дивлячись на це, всі вони виготовлені за однією схемою. Невід'ємним елементом пластикових вікон є рама.
Основні критерії вибору якісних пластикових вікон
16 - 11 - 2016

Основні критерії вибору якісних пластикових вікон

Одним з головних вимог, що пред'являються до фірмам-виробникам, які виробляють пластикові вікна, є обов'язкове відповідність виробів екологічним нормам. Крім цього при замовленні пластикових вікон треба враховувати і інші параметри:
16 - 11 - 2016

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА - ПВХ: ПЕРЕВАГИ

Перше гарний зовнішній вигляд простий і строгий в хорошому сенсі цього слова. Друге це шумоізоляція, що дуже важливо в наш час особливо в великому місті. Третє можливість відкривати вікно як горизонтально, так і вертикально дуже зручно. Четверте в комплекті йдуть сітки, від комарів можна провітрювати приміщення без побоювання, комахи не потурбують.
15 - 11 - 2016

Як правильно доглядати за пластиковими вікнами

Після установки нових вікон в квартирі пора подбати про правила догляду за покупкою. Пластик відрізняється від деревини, його не потрібно фарбувати, він не боїться вологи і навіть ультрафіолету, і вам нарешті не доведеться утеплювати щілини між рамою і стулкою.
15 - 11 - 2016

Чи небезпечні пластикові вікна для здоров'я?

З появою пластикових вікон народилися і суперечки про їх шкоду і користь. Одні стояли на тому, що містяться в пластиці хімічні речовини можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини, а той факт, що пластик не дихає, приводив цих людей в жах. Але інші не звертали уваги на ці дурниці і насолоджувалися якістю і функціональністю пластикових вікон.
14 - 11 - 2016

ЯК ПРАВИЛЬНО КУПУВАТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

ОСНОВНІ ФАКТОРИ 1.Профіль ПВХ 2.Гарантія 3.Якiсть ПРОФІЛЬ ПВХ Як відомо, ПВХ вікна виробляються з профілів різних виробників. Який профіль вибрати? Що важливіше?
14 - 11 - 2016

Пластикові вікна і жовтизна профілю

Велика частина виробників вікон стверджує, що всі пластикові вікна жовтіють, і що їх необхідно замінювати. Насправді пластик може пожовтіти, але станеться це через кілька десятиліть, якщо вікна були виготовлені без порушення технології виробництва. Жовтизна може проявитися на поверхні пластика і через рік, наприклад при порушенні провадження або при неправильному догляді самим власником вікна. Бувають випадки, коли власник миє профілі вікон абразивними порошками або їдкими миючими засобами з вмістом кислот. Але такі випадки рідкісні, адже гладка поверхня пластику легко промивається навіть вологою губкою.
13 - 11 - 2016

Як правильно вибрати пластикові вікна.

В першу чергу вам потрібно звернути увагу на виробника. Дізнайтеся, скільки працює компанія в даній сфері, які використовують матеріали, дають гарантію на свій товар і в які терміни зможуть виконати роботу. Якщо ви вже визначилися, то переходимо до вибору профілю.
12 - 11 - 2016

Як підготувати пластикові вікна до зими?

Щоб підготувати пластикові вікна до зимового періоду, необхідно зробити зовсім небагато. Однак певні заходи все-таки варто зробити, щоб дуже сильні снігопади, поривчастий вітер і різко негативна температура не змогли серйозно вплинути на стан пластикових вікон.
Теплий монтаж вікон взимку? Це реально!
11 - 11 - 2016

Теплий монтаж вікон взимку? Це реально!

Чи можна встановлювати металопластикові вікна в холодний період? Фахівці корпорації «Plamet» відповідають, що можна, потрібно і навіть дуже вигідно!