Чи варто довіряти низькій вартості пластикових вікон

16 - 02 - 2017

- Саме вікно: ПВХ профіль і склопакети;
- Спосіб відкривання стулок: поворотні, поворотнооткідние або глухі стулки;
- Фурнітура для кріплення вікон до стіни і всередині вікна;
- Додаткові опції: відливи, укоси, підвіконня, москітна сітка.
- Демонтаж старого і монтаж нового вікна.

Тому ціну на пластикові вікна покупець багато в чому регулює сам, вибираючи конфігурацію і спосіб відкривання стулок і додаткові опції. Монтажні роботи - саме зрозуміле для недосвідченого покупця, тому і ціни у різних виробників практично не відрізняються.
Проте, в ціноутворенні пластикових вікон існує чимало тонкощів, що дозволяють недобросовісним і нечесним виробникам отримувати додатковий дохід за ваш рахунок. Розглянемо деякі з них.

Найзначніший внесок (до 60% від загальної вартості) становить сам ПВХ профіль. Для сучасних вікон профіль виготовляється з ПВХ зі значною кількістю добавок, стабілізаторів і присадок, що впливають як на довговічність самого конструктиву, так і на довговічність його зовнішнього вигляду. Сам же профіль повинен бути в обов'язковому порядку армований металом. Недостатність таких добавок призводить до того, що профіль може швидко втратити білизну і яскравість, а відсутність армування призводить до недостатньої міцності конструкції. В результаті всього через рік або два можна отримати тьмяні втратили колір рами з провісшимі або вигнутими стулками. Перевірити наявність і достатність добавок в ПВХ профіль неможливо, тому доводиться вибирати профіль за назвою фірми - виробника.

Друге місце в вартості всього вікна займають склопакети. Тут простий покупець не зможе відрізнити звичайне скло від полірованого флоат-скла. На герметизації склопакетів при їх виготовленні виробник може заощадити за рахунок використання герметиків, які не пройшли перевірку часом і, можливо, зовсім не потрібних нашому клімату - китайських, турецьких і т.д.

Також за зовнішнім виглядом важко визначити довговічність і стійкість застосовуваної фурнітури. Природно, що якісна і довговічна фурнітура буде коштувати дорожче.

Для того щоб убезпечити себе від напівкустарних виробництв і нечесних виробників, найкраще звернутися до перевірених часом фірмам, який запровадив у себе на виробництві систему контролю якості. Такі фірми більш відповідально підходять до вибору комплектуючих, займаються навчанням робочого персоналу, відсівають власний шлюб на виробництві. Звичайно, вартість вікна при цьому буде вище, але при цьому ви гарантовано отримаєте якісний виріб.