Вибір пластикових вікон

16 - 01 - 2017
Хочете років на 30 забути про такі проблеми з вікнами, як фарбування, ремонт і часта заміна? Тоді ваш вибір - пластикові вікна. Їх популярність сьогодні обґрунтована порівняно низькими цінами (дерев'яні стоять в 2-3 рази дорожче), хорошою тепло- і звукоізоляцією. Ще один плюс пластикових вікон - захист від випромінювання шкідливих ультрафіолетових сонячних променів.

Що ж необхідно знати, щоб ваш вибір був правильним?

По-перше, рама, звана профілем. Вибирайте профіль, зроблений з оцинкованої сталі, тоді вам не доведеться вирішувати таку проблему, як іржа в стоках для води. Вирішіть для себе, якого розміру склопакет вам потрібен, бажану кількість повітряних камер. А також, яка звуко- і теплоізоляція необхідна: повна або часткова.

Найбільш поширені пластикові вікна з трьома повітряними камерами в профілі і двома камерами в склопакеті. Така конструкція буде оптимальна для багатоповерхового будинку. Якщо у вас нестандартні розміри вікна, тобто можливість зробити склопакет на замовлення. Таку послугу пропонують багато відомих фірм, наприклад "Московські вікна".

При виборі фурнітури краще віддавати перевагу виробникам з Польщі. Їх ручки і шпінгалети мають високу зносостійкість. Встановлення пластикових вікон краще довірити фахівцям. Вони зроблять все потрібні виміри, визначать час, необхідне для монтажу.

Все відбувається наступним чином: майстри знімуть старі рами, поставлять нові, закріплять їх і закриють стики. Щілини заллють монтажною піною, щоб уникнути протягів.

Підвіконня встановлюється в останню чергу. Для установки викликайте монтажників тієї ж фірми, в якій купуєте вікна. Таким чином, ви захистите себе від багатьох проблем, і в разі помилки майстра, легко зможете відстояти свої права.