Через що потіють пластикові вікна?

13 - 01 - 2017
Згодом, після установки пластикових вікон люди виявляють, що їх вікна починають пітніти. В результаті чого зменшується обсяг світла, що надходить в приміщення, а також видимість стає набагато гірше, все це відбувається через конденсату. Так через що ж з'являється конденсат? Є кілька різних причин: порушення мікроклімату, пфлохой монтаж, перепад температур всередині і зовні приміщення.

Найчастіше запотівання вікон відбувається під час холодів. Буває таке, що з усіма вікнами крім одного все в порядку, і вони не пітніють, це буває через те, що в кімнаті з запітнілому вікном інший мікроклімат, наприклад, це кухня де постійно щось готують і пари осідають на склопакет. Відбувається це знову-таки через те, що різниця температур всередині і зовні приміщення більше ніж в інших кімнатах.

Так само пластикові вікна можуть пітніти якщо в приміщення підвищена вологість. Відрегулювати мікроклімат можна встановивши витяжну вентиляцію. Зазвичай у пластикових вікон є зимовий і літній режим, відмінність у щільності прилягання стулок, якщо не пересунути фіксатори в зимовий режим, то конденсату не уникнути.

Як було сказано раніше запотівання може викликати неправильний монтаж. Припустимо, що залишилися не закладені щілини через які надходить повітря, що сприяє зниженню температури склопакета, якщо ви помітили, що запотівання вікон пов'язано саме з цим, негайно зверніться в компанію де вам встановлювали вікна, що б вони все виправили.

Ще одним приводом до виникнення запотівання може бути наявність квітів на підвіконнях, квіти створюють підвищену вологість поблизу вікна, якщо у вас багато квітів на одному підвіконні, краще переставити частина на інший, тоді це вирішить проблему.