Захисні плівки для пластикових вікон і їх типи

12 - 01 - 2017

Безпосередньо зараз пластикові вікна як і будь-які інші потребують захисту. Вони можуть швидко втрачати свій зовнішній вигляд від різного роду погодних явищ або приходити в непридатність через будь-яких конденсатних утворень. У будь-якому випадку їм потрібно забезпечити більш кращий захист. А для цієї мети необхідно придбати спеціальну захисну плівку.

Так, плівок для захисту пластикових вікон існує кілька видів і типів, але в даній статті будуть розглянуті лише основні з них.

Плівка класу «А» є протиударною і вона допомагає захистити вікно від різних пошкоджень або зносу. Причому нерідко таку плівку використовують якщо пластикове вікно вже має якісь вади, потертості і невеликі вм'ятини. Така плівка захищає вікно тільки від слабких ударів.

Якщо ж говорити про плівці класу «Б» то в свою чергу вона здатна забезпечити захист як від слабких так і від сильних ударів. Ця плівка має середню цінову категорію і може прослужити досить довго.

Нарешті, найдорожчою і якісною є плівка відноситься до класу «В». Вона куленепробивні і їй дуже складно нанести будь-які пошкодження. Так, вона може захистити вікно від куль як пістолета, так і автомата.Існують і деякі інші типи плівок які використовуються в виняткових випадках.

Наприклад, є плівки які не дозволяє склу розлетітися в момент нанесення йому удару, також існує плівки допомагають надовго зберігати тепло і уникати тепловтрат, плівки не піддаються впливу вогню і плівки які блокують кілька радіохвильових диапозонов.

Зараз, наприклад досить-таки великий популярність користуються плівки так званого селективного виду. Вони створюють більш кращий захист від шуму, зберігають надовго тепло а також служать відбивачами сонячних променів.