Догляд за вікнами ПВХ

22 - 11 - 2016

Вікна з алюмінієвого профілю давно і міцно зайняли своє становище на ринку. Пластикові вікна примітні в будь-якому інтер'єрі, вони полегшують нам життя. За такими вікнами не потрібен складний і трудомісткий догляд, косметичний ремонт. Щоб підтримувати їх гарний зовнішній вигляд досить очистити поверхню профілю від забруднень. Профілі ПВХ легко миються за допомогою самих звичайних миючих засобів, які завжди під рукою у будь-якої домогосподарки. Щоб не пошкодити гладку поверхню профілю і несучих конструкцій, виробниками рекомендується використовувати рідкі та кремоподібні миючі засоби. З їх же допомогою можна видалити мастило і маркування з знову встановленого вікна.

Забороняється використовувати бензин і ацітон, а також порошкоподібні і шліфуючi засоби. З метою збільшення терміну експлуатації вікон раз на рік необхідно змащувати фурнітуру маслом, перевірити ущільнювачі вікна на пошкодження, замінити їх у разі потреби. Рекомендується перевірити дренажні отвори і прочищати їх у міру потреби.

Для якісного догляду за вікнами ПВХ наша компанія з задоволенням запропонує вам використовувати наявні в офісах фірми унікальні набори, які містять все необхідне для найвимогливіших господинь.