Чи варто встановлювати пластикові вікна?

19 - 11 - 2016

Люди часто сумніваються, зробити їм реставрацію старих вікон або ж придбати нові, пластикові вікна. Але подумайте, скільки часу вам доведеться витратити на реставрацію, а скільки на придбання якісних пластикових вікон, які не зажадають особливого догляду при експлуатації. На реставрацію піде півмісяця або більше. Необхідно позбутися старої фарби, змінити утеплювач, замінити згнилі частини на нові. Відшліфувати, просочити спеціальними розчинами і т.д. цей список можна продовжувати ще довго.

Після того як ви зателефонуєте на фірму з виробництва пластикових вікон, вам надішлють замірника, який зробить потрібні заміри і порадить вам оптимальний варіант. Потім виготовлять вікно за пару днів, врахувавши всі ваші побажання, які стосуються забарвлення, кількості камер профілю, склопакета, фурнітури. Після цього монтажники якісно встановлять пластикове вікно.

Всі операції займуть не більше тижня. Ви отримаєте якісне вікно індивідуального дизайну, яке має хорошу теплоізоляцію, звукоізоляцію, а також ви назавжди забудете про протяги і промерзлих вікнах.

Звичайно, вивчивши всі позитивні властивості, варто встановити пластикові вікна, адже вони набагато краще, практичніше, і набагато красивіше, ніж застарілі, старі дерев'яні рами.