Причини установки вікон ПВХ

20 - 11 - 2016

Не так давно зима для міських жителів починалася однакового - з традиційного процесу утеплення вікон. Старі дерев'яні рами програвали боротьбу з холодами і протягами, пропускаючи їх всередину. Тому потрібна ця додаткова міра для збереження тепла всередині приміщення. Навесні всі результати утеплення віддалялися разом з облупленою фарбою. У зв'язку з цим зимові утеплювальні роботи тривали навесні фарбуванням віконних рам. Тепер з появою пластикових вікон від таких традицій можна позбутися. Пластикові вікна несуть в собі головну функцію - теплозахист приміщення і створення комфортного умови проживання.

Ефективно зберігати тепло пластиковим вікнам дозволяє герметичність конструкції. Закрите пластикове вікно не пропускає протяги, навіть якщо з зовнішньої сторони дме сильний вітер. Тому воно не потребує додаткового утеплення на зимовий час.

Герметичність склопакетів забезпечує так само і звукоізоляцію приміщення. Що б не творилося зовні, всередині тихо і спокійно. Пластикові вікна мають високу міцність в зв'язку з наявністю всередині пластикових профілів каркаса із сталевого оцинкованого профілю. Крім міцності профіль забезпечує високу стійкість пластикового вікна і всієї віконної конструкції.