Чи небезпечні пластикові вікна для здоров'я?

15 - 11 - 2016

З появою пластикових вікон народилися і суперечки про їх шкоду і користь. Одні стояли на тому, що містяться в пластиці хімічні речовини можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю людини, а той факт, що пластик не дихає, приводив цих людей в жах. Але інші не звертали уваги на ці дурниці і насолоджувалися якістю і функціональністю пластикових вікон.

Той факт, що в пластиці містяться шкідливі речовини ніхто і не заперечує. У пластиці міститься вінілхлорид і винилацетат, безумовно, шкідливі речовини, але вчені надали докази, що зміст цих речовин в пластикових вікнах в 10-15 разів менше допустимого.

Ще одним шкідливим речовиною, що містяться в таких вікнах, є хлор. При звичайних умовах хлор із пластику жодним чином не виділиться. Для виділення хлору з пластикового вікна потрібно дуже велика температура, батарея або сонячні промені не зможуть нагріти приміщення до такої температури. При пожежі, безумовно, хлор виділитися зможе, але і інших шкідливих речовин буде більш ніж достатньо.

Що стосується свіжого повітря, то тут пластик його не пропускає. Але зараз виробляють профілю з системою самовентиляції. Приплив свіжого повітря відбувається постійно. До того ж квартири обладнані вентиляцією, так що свіже повітря вам забезпечений, а пластикові вікна не принесуть шкоди вашому здоров'ю і прослужать довгі роки.