Як правильно доглядати за пластиковими вікнами

15 - 11 - 2016

Після установки нових вікон в квартирі пора подбати про правила догляду за покупкою. Пластик відрізняється від деревини, його не потрібно фарбувати, він не боїться вологи і навіть ультрафіолету, і вам нарешті не доведеться утеплювати щілини між рамою і стулкою.

Особливості догляду за пластиковими вікнами:

1. Важливо стежити за чистотою профілю і склопакета, не використовуючи якісь абразивні порошки або їдкі миючі засоби. У разі, якщо ви не збираєтеся купувати спеціальні миючі засоби для миття вікон, використовуйте звичайний мильний розчин або рідкий миючий засіб для посуду з м'якою тканиною, а краще губкою.

2. Не допускайте ударів по пластиковій конструкції. Якщо зовні від удару нічого не помітно, це не говорить, що поверхня повністю ціла і неушкоджена, а мікротріщина запросто зіпсує конструкцію в найближчі роки.

3. Тримайте чистими ущільнювачі, вони піддаються забрудненню найбільш сильно через опади та пилу. Ущільнювачі можна промити водою з щіткою, а потім промазати зволожувачем, придбаним в магазині. Такий догляд збереже ущільнювач на довгі роки.

4. Фурнітура повинна бути завжди відрегульованим. Не допускайте випадків, коли ручки або механізми кріплення розбовталися, або працюють якось неправильно. Від цього страждає вся конструкція, відповідно вікно може викривити, а це зажадає його повної заміни.

5. Водовідвідні канали повинні бути чистими, канали розташовані по всій конструкції. Видимі їх частини завжди промиваються, а отвори прочищаються м'якою щіткою. Видимі частини завжди розташовані вниз рами.

Якщо вікна були встановлені за всіма правилами, а ви здійснюєте правильний догляд за ними, то будьте впевнені, що термін їх служби не обмежиться парою років. Якісні пластикові вікна служать десятиліттями.