Як правильно вибрати пластикові вікна.

13 - 11 - 2016

В першу чергу вам потрібно звернути увагу на виробника. Дізнайтеся, скільки працює компанія в даній сфері, які використовують матеріали, дають гарантію на свій товар і в які терміни зможуть виконати роботу. Якщо ви вже визначилися, то переходимо до вибору профілю.

Вибір ПВХ-профілю великий, але на даному ринку конкуренція настільки щільна, що виробники не можуть допускати помилки в якості товару. Тому великого значення, у якого виробника купити профіль ми не надаємо. Швидше потрібно звернути вашу увагу на те, яке кількістю камер ви виберете. Найбільш оптимальним вибором для стандартних розмірами вікон будуть трикамерні профілі, вони будуть оптимально зберігати тепло і не пропускати вологу. Якщо ж у вас вікно більше, то вам краще буде використовувати п'ятикамерного профілі для більшої міцності конструкції.

Далі вибираємо склопакет: Потрібно розуміти, що склопакет - це велика частина вікна. Склопакет буде впливати на звукоізоляцію і теплоємність. Оптимальний варіант - це двокамерний склопакет, завдяки повітряним камерам він буде зберігати ваше тепло, і захищати від зайвого шуму і вібрацій.

Варто пам'ятати, що ви вибираєте даний продукт на довгі роки і потрібно вибирати не тільки за ціною, але і за функціональними і експлуатаційними властивостями.