Як очистити жалюзі від забруднень

13 - 10 - 2016

Більшість людей вибирають жалюзі через їх естетичнiсть і практичнiсть. Сьогодні можна знайти безліч різноманітних варіантів колірних рішень, матеріалів і конструкцій. У догляді жалюзі теж невибагливі: їх потрібно лише періодично чистити від пилу і інших забруднень. Про те, як це зробити, і піде мова в даній статті.

Якщо у вас тканинні жалюзі, то єдиний можливий варіант - сухе чищення. Регулярно протираючи з них пил, ви уникнете сильних забруднень. У випадках, коли тканина сильно забруднена, підійде тільки хімчистка. Не слід прати такі жалюзі, інакше вони можуть втратити форму і прийти в непридатність.

Великою популярністю користуються алюмінієві жалюзі. Завдяки різноманіттю кольорів їх легко підібрати під будь-який інтер'єр. Метал не дуже схильний до забруднень, тому для очищення алюмінієвих жалюзі зазвичай досить видалити пил за допомогою серветки. У випадках сильних забруднень можна використовувати воду зі спеціальними засобами.

А ось дерев'яні жалюзі мочити не рекомендується, тому що вплив води вони переносять досить погано. Ви цілком можете очистити дерев'яні ламелі за допомогою вологої губки, але занурювати у воду їх категорично не можна, інакше вони можуть розбухнути і втратити первинну форму.