Безпека пластикових вікон

28 - 10 - 2016

Сьогодні пластикові вікна настільки популярні, що їх можна побачити майже в кожному будинку. Вивчивши ринок пропозиції, багато покупців віддають перевагу вікнам на профільних системах Open Teck. І це не дивно, адже вони надійні, практичні, довговічні, привабливi за ціною.

Якщо безпека є для вас важливим фактором, то пластикові вікна на профільних системах Open Teck стануть прекрасним варіантом. І ось чому:

  • Такі вікна не горять, а плавляться. Більш того, вони запобігають проникненню вогню в приміщення;
  • Під час плавлення полівінлхлоріда виділяється хлороводень. Цей газ має різкий запах, так що ви відразу будете попереджені про початок пожежі в кімнаті. При цьому концентрація хлороводорода настільки мала, що газ не нанесе шкоди вашому здоров'ю;
  • При плавленні пластикові вікна, як і будь-які інші, виділяють чадний газ, але набагато повільніше. Це є безсумнівним плюсом в критичній ситуації;
  • Розбити пластикове вікно дуже складно. Але навіть якщо вам вдасться це зробити, то скло не розлетиться і не завдасть травм. Осколки будуть перебувати в захисній плівці. Крім цього, оскільки склопакета негострі, так що ви ніяк не зможете ними порізатися.

Описані властивості дозволяють називати пластикові вікна не тільки нешкідливими, але і найбільш безпечними.