В який момент ремонту встановлювати пластикові вікна

28 - 10 - 2016

Будь-який ремонт доставляє безліч проблем. На нього йдуть гроші, нерви, час, сили. Навіть якщо все добре продумано і правильно організовано, даний процес не викликає особливого захоплення у більшості людей. Що ж говорити про випадки, коли були допущені прикрі помилки, які часом виливаються в додатковий ремонт і значні витрати? Ці ситуації псують настрій і відтягують довгоочікуваний момент завершення ремонту. Саме до таких помилок відноситься неправильна послідовність робіт. Сьогодні ми поговоримо про те, в який момент слід встановлювати пластикові вікна, щоб уникнути неприємних наслідків на всіх етапах ремонту.

Багато хто припускає одну і ту ж помилку: вони починають з внутрішнього оздоблення. Якщо ви зробите так само, то додаткового косметичного ремонту не уникнути. Установка пластикових вікон неминуче тягне за собою пошкодження шпалер навколо отвору. Якщо ви не хочете даремно витрачати час і кошти, то починати слід саме з вікон. Навіть якщо під час наступних етапів ремонтних робіт на склопакети потрапить фарба, ви легко зможете її видалити, не пошкодивши при цьому скла.

Правильно визначивши послідовність ремонту, ви зможете уникнути помилок і досягнете бажаного результату з мінімальними втратами.