Як відмити пластикові вікна після проведення ремонту

28 - 10 - 2016

Ви завершили ремонт. Ось він - довгоочікуваний момент. Все навколо перетворилося, ви щасливі, але ... Будь-які ремонтні роботи вимагають подальшої прибирання, на яку зазвичай йде чимало сил. Масу клопоту доставляє відмивання вікон після монтажу. Ми зібрали кілька корисних рекомендацій, які дозволять відмити вікна з мінімальними тимчасовими втратами.

Після ремонту на вікнах можуть залишитися сліди фарби, будівельних матеріалів. Перше, що спадає на думку, - зчистити забруднення чимось гострим, наприклад, пилкою або ножем. Можливо, цей варіант і найшвидший, але аж ніяк не найкращий: гострі предмети можуть залишити на вікнах подряпини.

Корисно буде знати, якими хімічними речовинами можна швидко відмити вікна і при цьому не пошкодити їх. Якщо на стеклах є залишки фарби, то підійде керосiн або розчинник. Слід враховувати, що ацетон часто залишає розводи, тому використовуйте його тільки на необхідних ділянках. Відмити фарбу можна і за допомогою ватного тампона, змоченого в скипидарі.

Якщо після ремонту на вікнах залишилося багато пилу, то забруднення можна очистити водою з додаванням спирту або спеціальними миючими засобами, призначеними для скляних поверхонь. Якщо на вікнах стало сліди від скотчу, то для видалення клейових забруднень можна скористатися звичайним спиртовим розчином.