Підготовка до встановлення пластикових вікон

31 - 10 - 2016

За останні 20 років пластикові вікна завоювали широку популярність. Багато в чому це пояснюється їх практичністю і відмінними показниками шумо- і теплоізоляції. Початок монтажних робіт вимагає попередньої підготовки, про основні етапи якої ми розповімо в даній статті.

Якщо ви плануєте встановлювати вікна у всій квартирі, то необхідно прибрати маленьких дітей і домашніх вихованців, щоб вони не заважали робочому процесу і не злякалися шуму.

Бажано винести з кімнат меблі, картини, декоративні елементи і килими, які можуть забруднитися і сильно припасти пилом. Великогабаритні і важкі предмети інтер'єру рекомендується вкрити щільним шматком тканини. Пол можна застелити картоном або поліетиленом.

Обов'язково потрібно прибирати штори і кімнатні рослини. Слід також бути готовими до незначного ремонту: під час монтажних робіт шпалери навколо віконних прорізів будуть пошкоджені.

Для установки пластикових вікон робочим необхідно буде використовувати електроінструменти. Слід заздалегідь подбати про те, щоб був забезпечений доступ до розеток.

Зазначені підготовчі процедури дозволять уникнути неприємних сюрпризів і позбавлять від зайвих клопотів.