Що потрібно знати перед покупкою пластикових вікон

27 - 10 - 2016

Ви прийняли рішення про встановлення пластикових вікон. Начебто, справа за малим: зателефонувати до компанії, викликати замiрщикiв, оформити замовлення і чекати. Але не все так просто. Щоб в майбутньому не було розчарувань, до вибору слід підходити з усією відповідальністю. Нижче наведено кілька основних моментів, на які варто звернути увагу перед тим, як купувати пластикові вікна.

Найбільш важливою складовою пластикового вікна є склопакет. Від нього багато в чому залежать показники тепло- і шумоізоляції. Саме скла визначають, наскільки комфортно ви будете себе почувати в приміщенні.

Якщо квартира розташована в шумному районі, то слід віддати перевагу пластиковим вікнам з хорошими показниками шумоізоляції. Прекрасний варіант - трьох-, чотирьох- або п'ятикамерні вікна на профільній системі Open Teck. Дані вікна не тільки мають високі показники тепло- і шумоізоляції. Великим плюсом є і відмінна комплектація.

Термін служби пластикових вікон багато в чому визначає фурнітура: вона повинна бути міцною і якісною. Вікна на профільних системах Open Teck комплектуються німецькою фурнітурою, яка без нарікань прослужить тривалий термін.

Фахівці корпорації Plamet допоможуть вам визначитися з вибором і підкажуть, які пластикові вікна підійдуть найкращим чином саме в вашому випадку.