Шумоізоляція пластикових вікон

27 - 10 - 2016

Одним з найбільш значущих переваг пластикових вікон є їх відмінна шумоізоляція. Дана властивість особливо цінують жителі міст. Пластикові вікна дозволяють насолоджуватися тишею і відпочити від суєти, навіть коли на вулиці кричать діти, гавкають собаки або їздять машини.

Шумоізоляція вікна залежить від безлічі факторів. Серед них - кількість та товщина скла, герметичність, міжскляними повітряний прошарок. Якщо вікна якісні, то рівень шумоізоляції досить високий. Саме такі пластикові вікна і пропонує корпорація Plamet.

Якщо показник шумоізоляції є для вас визначальним, то перевагу слід віддавати вікнам на профільних системах Open Teck. За найвигіднішою акційною ціною ви можете придбати трикамерний профіль Open Teck standard 60, який стане відмінним варіантом для засклення великих об'єктів. Якщо ви шукаєте оптимальне дизайнерське рішення, але при цьому не готові поступатися іншими важливими характеристиками, то ваш варіант - Open Teck de-lux 60. Прекрасним рішенням також стане п'ятикамерний профіль Open Teck elit, який порадує не тільки високим рівнем шумоізоляції, а й відмінною енергоефективністю , стильним дизайном і якісною комплектацією.