Історія пластикових вікон

27 - 10 - 2016

У Європі пластикові вікна стали досить популярними ще в 70-х роках минулого століття. У той час в Росії, Україні, Білорусі та інших країнах колишнього СНД їх ні в кого не було. Лише в кінці 90-х років віконне виробництво вийшло на наші ринки. Різноманітність конструкцій, кольорів та фактур піднесло пластикові вікна на пік популярності.

Основний матеріал - полівінілхлорид - був отриманий хімічним шляхом ще в 50-х роках 19 століття. Однак вікна ПВХ стали з'являтися тільки після Великої Вітчизняної війни. Першою країною-виробником стала Німеччина. Спочатку вікна виготовляли з м'якого пластику, а пізніше перейшли на твердий аналог. Для збільшення міцності в профіль вставляли спеціальний каркас з металу.

З плином часу пластикові вікна все більше удосконалювалися. Спочатку матеріали і технології не дозволяли домогтися тривалого терміну експлуатації, але пізніше це стало можливим.

На сьогоднішній день пластикові вікна є одними з найбільш довговічних. Вони здатні прослужити близько 50 років. Сучасні варіанти відрізняються прекрасними тепло- і шумоізоляційними властивостями.

Корпорація Plamet пропонує сучасні вікна, які не тільки володіють всіма необхідними експлуатаційними якостями, але і не завдають шкоди довкіллю.