Три проблеми з пластиковими вікнами, які можуть виникнути взимку

26 - 10 - 2016

При активній і не завжди обережній експлуатації пластикових вікон з часом вони можуть вийти з ладу. Нерідко поломки виникають в періоди зміни сезону, особливо від осіннього до зимового. Нижче наведено список трьох найбільш частих проблем, усунути які не складе великих труднощів.

  • Блокується ручка вікна. Проблему зазвичай провокує деформація профілю через перепад температур в осінньо-зимовий період. Щоб усунути цю проблему потрібно обережно постукати торцем молотка за штапики. Це допоможе поставити профіль на колишнє місце;
  • Деформується гумовий ущільнювач. Взимку гумки часто випадають через те, що примерзають до профілю. Як результат - порушується герметичність. Щоб позбутися від проблеми, необхідно очистити від інею ущільнювач і обережно вставити його в паз;
  • Поява льоду на профілі. Ця проблема може виникати під час сильних морозів. Слід очистити пластик від льоду, але робити це потрібно акуратно, інакше можна пошкодити матеріал.

Якщо ви хочете бути впевненими в якості пластикового вікна, то прекрасним варіантом стануть вікна на профільних системах Open Teck. Поєднання відмінних показників енергоефективності, оптимальної вартості, різноманітності дизайну і тривалого терміну експлуатації дозволить вам забути про прикрі поломки і уникнути ремонту в майбутньому.