Установка пластикових вікон влітку: переваги і недоліки

25 - 10 - 2016

Якщо ви прийняли рішення про встановлення пластикових вікон, то не має великого значення, яка за вікнами пора. Монтажні роботи можна здійснювати як в літній, так і в зимовий період. Кожен варіант має свої переваги і недоліки. Сьогодні ми поговоримо про плюси і мінуси монтажу вікон влітку.

Безсумнівною перевагою установки влітку є комфортна температура. Викликаючи майстрів влітку, ви будете впевнені, що комфортно буде і вам, і їм. Не потрібно відвозити дітей до родичів, щоб вони не застудилися.

Мінуси у даного варіанту також є, і одним з них є можливість більш довгого очікування. Люди частіше замовляють установку вікон в літню пору року, тому виникає ймовірність черг. В даному випадку вам, швидше за все, доведеться вибирати з вільного часу установників і підлаштовуватися. Також в літній час не можна моментально виявити дефекти монтажу: протяг, запотівання, погана герметизація. Дані проблеми виявляються, коли починає холоднішати.

Вирішив ви встановити вікна влітку або взимку, корпорація Plamet подбає про те, щоб у вас не було ніяких проблем після установки. Наші монтажники виконають роботи якісно як в літній, так і в зимовий період.