Пластикові відкоси

24 - 10 - 2016

Після заміни пластикових вікон неминуче постає питання про відкоси. Даний етап є завершальним і обходиться досить недорого в порівнянні з іншими роботами. Серед найбільш популярних, бюджетних і при цьому практичних варіантів виділяють пластикові відкоси. Зазвичай їх виготовляють з листового пластику, пористих плит або сендвіч-панелей.

Для тонкого пластику характерна простота монтажу. Гладка пластина добре виглядає, але не володіє теплоізоляційними властивостями. Якщо посадити її на піну, то можна уникнути промерзання, але зовнішній вигляд в цьому випадку буде не дуже привабливим, тому що піна розширюється.

Пористі плити мають товщину від 4 до 10 мм. Вони можуть бути як глянцевими, так і матовими. Варіанти кольорів також різноманітні. Завдяки легкості монтажу і привабливому зовнішньому вигляду такі плити досить популярні серед споживачів. У них є лише один значний мінус - не дуже велика міцність.

Сендвіч-панелі являють собою два ПВХ-листа, між якими розташований шар пінополіуретану. Даний варіант укосів відрізняється гарною теплоізоляцією. До того ж, сендвіч-панелі прості в догляді, стійкі до впливу вологи. Привабливості їм додає і демократична ціна.