Переваги та недоліки москітної сітки

22 - 10 - 2016

Якщо ви вирішили встановити пластикове вікно яке повнiстью відкривається або комбінований варіант, то обов'язково виникне питання про необхідність москітної сітки. Давайте розберемося в основних перевагах і недоліках цього елемента.

Головним плюсом москітної сітки є захист від комах. Це властивість особливо цінно в літній період, коли в кімнати часто залітають різні жуки і комарі. Якщо сітки не буде, то вам доведеться або тільки періодично відкривати вікно для провітрювання, або мириться з непроханими гостями в кімнаті. Якщо ж москітна сітка є, то ви завжди зможете насолоджуватися свіжим повітрям. До плюсів москітної сітки також можна віднести простоту монтажу і демонтажу. Ви завжди зможете легко її зняти при необхідності, а потім поставити назад.

Недоліки наявності москітної сітки дуже суб'єктивні. Наприклад, якщо ви любите курити в вікно, то доведеться періодично знімати сітку або міняти місце для перекурів. Якщо в будинку є кішка, то звичайна москітна сітка не захистить від випадіння: тварина може прорвати матеріал і випасти. Тому якщо у вас є пухнастий вихованець, то слід ретельно стежити за його безпекою. Ця проблема легко вирішується установкою москітної сітки підвищеної міцності.