Структура пластикового вікна

18 - 10 - 2016

Сьогодні на ринку пластикових вікон представлена величезна безліч різних пропозицій, серед яких часом буває непросто знайти підходящий варіант. Рішення прийде само собою, як тільки ви визначитеся з бажаної конструкцією пластикового вікна.

Складовими елементами будь-якого вікна є рами, фурнітура і склопакет. У такому вигляді конструкція являє собою так зване глухе вікно. Якщо ви хочете відкривати і закривати вікно, то необхідно вибирати варіант з ще одним елементом - стулкою, яка повинна зміцнюватися на рамі. Іноді вікно розділяється імпостом, тобто спеціальною планкою.

Глухе вікно ви не зможете вимити зовні або відкрити для провітрювання кімнати. Але є і переваги: даний варіант має на увазі більш високий рівень теплозахисту. Якщо для вас важлива можливість відкриття і закриття, то можна вибрати повністю або частково відкривається пластикове вікно.

Корпорація Plamet пропонує своїм клієнтам вікна на профільних системах Open Teck з трьох-, чотирма- і п'ятьма-камерними профілями. Висока енергоефективність, якісна комплектація, оптимальна вартість і стильний дизайн - ось головні переваги даних вікон.