Конденсат на пластикових вікнах

20 - 10 - 2016

Нерідко на пластикових вікнах може виникати конденсат. Помилково вважати, що причиною цього обов'язково є якась несправність. Іноді конденсат з'являється не через брак виробництва, а через високого рівня вологості в приміщенні.

З огляду на те, що пластикові вікна мають властивість відмінної герметичності, теплозахист кімнати поліпшується. В результаті в приміщенні зменшується циркуляція, що призводить до підвищеної вологості. Саме через це і виникає конденсат на стеклах. Через надмірну вологість на схилах також може з'явитися цвіль. Щоб уникнути подібних наслідків, необхідно регулярно провітрювати кімнату.

Якщо конденсат з'являється всередині склопакета, між стеклами, то це - брак. В даному випадку вікна повинні бути замінені по гарантії, якщо термін ще не минув.

Виникнення конденсату може говорити і про неправильному монтажу вікон. Якщо при монтажі установниками були порушені технології, то крапельки на стеклах можуть з'являтися навіть при гарній вентиляції.

Важливо звертатися в перевірені компанії, в яких працюють досвідчені та відповідальні фахівці з монтажу. Саме до таких компаній і відноситься корпорація Plamet.