Сучасні пластикові вікна та їх основні елементи

29 - 01 - 2018Щоб правильно визначитися з вибором нових металопластикових вікон, вам варто знати основні елементи, з яких вони складаються. Це допоможе швидше зорієнтуватися в пропозиціях продавців і замовити оптимальний варіант, який найбільше підходить для вашого будинку.

 

Рама є основою конструкції та монтується у віконний отвір.

Імпост ділить раму на кілька сегментів, до яких навішуються стулки.

Стулка являє собою рухливу частина вікна, яка відкривається. Для цього використовуються різні елементи фурнітури. Іноді одну із стулок роблять «глухою», тобто нерухомою.

Склопакет – це прозора складова вікна, що пропускає світло. У сучасних конструкціях використовуються зазвичай двокамерні і трикамерні склопакети.

Штапик є елементом, за допомогою якого закріплюється склопакет.

Профіль – це основа для виготовлення стулок і рам. Від його якості залежать характеристики віконних або балконних блоків.

Профільна система являє собою набір основних і додаткових профілів, що дозволяє виготовити конструкції різних форм і розмірів.

Відкоси – це простір, що примикає до стіни, який обрамляє віконний отвір. Відкоси оформляються за допомогою оштукатурювання або закриваються пластиковими панелями.

Відлив являє собою зовнішнє металевє підвіконня, що дозволяє стікати волозі від дощу або снігу. Він не допускає потрапляння води на стіни і всередину приміщення.

 

Грамотно підібрати всі елементи конструкції, звичайно, може тільки фахівець. Він запропонує вам оптимальне поєднання комплектуючих, щоб ваші нові вікна виконували необхідні функції, наприклад, були енергозберігаючими, надійно захищали від шуму або стороннього проникнення. Звертайтеся до наших менеджерів, вони професійно допоможуть вам правильно вибрати якісні металопластикові вікна.