OPEN TECK – віконні профільні системи, розроблені спеціально для українців

06 - 10 - 2017

OPEN TECK – це український віконний профіль, спеціально розроблений з урахуванням кліматичних особливостей нашої країни. Крім того, він відповідає найвищим стандартам якості при доступності ціни. Саме тому більшість українців віддають перевагу вікнам, виготовленим на базі профілю OPEN TECK. І саме тому корпорація «Plamet» – виробник якісних металопластикових конструкцій давно і успішно працює з продукцією цього бренду.

 

Новітні технологічні досягнення і використання передового світового досвіду дозволили конструкторам підприємства OPEN TECK розробити профільні системи, які ідеально підходять для установки в будинках українців. Класична 3-камерна система OPEN TECK STANDARD є оптимальним варіантом для сучасного скління житлових і громадських будівель. Елегантна 4-камерна система DE-LUX з монтажною шириною 60 мм відрізняється підвищеними показниками енергозбереження та звукоізоляції. А інноваційна 5-камерна система OPEN TECK ELIT з монтажною глибиною 70 мм являє собою нове слово в плані енергоефективності.

 

Якщо ви плануєте встановити в своєму будинку нові пластикові вікна, зверніться до наших фахівців. Вони підкажуть, яку профільну систему OPEN TECK варто вибрати, щоб ви отримали ідеальні вікна для комфортного життя.