Профільні системи WDS: вигідні переваги

28 - 07 - 2017

Сертифікована якість.
Вся продукція, що випускається WDS, відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008 та національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2009. Це підтверджено сертифікаційним аудитом Міжнародної системи менеджменту якості.
 
Продуманий асортимент в різних цінових категоріях. Продуктовий портфель профільних систем WDS грамотно продуманий з урахуванням актуального споживчого попиту на віконного ринку України та країн СНД. Віконні конструкції розроблені з урахуванням кліматичних особливостей окремих регіонів. А гнучка система ціноутворення дозволяє реалізовувати конструкції з профілю WDS за доступною вартістю.
 
Багатий вибір кольорів і фактур. В останні роки в українців все більше популярності набувають ламіновані вікна WDS, що надають безмежні можливості у виборі колірних відтінків і різних текстур, серед яких найбільш затребуваними є «під дерево» або «під метал». Крім того, якісні ламінаційні плівки, які використовує при виробництві вікон корпорація «Plamet», дають додатковий захист від негативних погодних явищ.