Чому OPEN TECK – «народні» вікна

26 - 07 - 2017


Оптимальне поєднання якісних характеристик з доступною ціною зробили вікна OPEN TECK дійсно «народним» вибором українців. Стильні сучасні конструкції чудово вписуються в інтер'єр як квартири або приватного будинку, так і офісу чи громадської будівлі. А ламінація дозволяє підібрати на свій смак один з безлічі колірних відтінків і різні текстури – глянцеву, «під дерево», «під метал».
 
Енергоефективність вікон OPEN TECK забезпечується енергозберігаючими склопакетами, багатокамерністю профілю та 2-ма контурами ущільнення. З такими конструкціями легко підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні, а також істотно економити на опаленні в холодний сезон і кондиціонуванні в спекотний.
 
Високий рівень звукоізоляції – ще одна важлива характеристика металопластикових вікон OPEN TECK. Вони надійно захищають від стороннього шуму, створюючи в будинку атмосферу затишку.
 
Довговічність конструкцій досягається завдяки високій міцності пластикового профілю, який зберігає свій первісний вигляд протягом десятиліть.
 
Безпечність вікон OPEN TECK гарантується інноваційними технологіями виробництва і використовуваною сировиною. У складі пластика – тільки екологічно чисті та нешкідливі для здоров'я людини компоненти. Вони, крім того, відрізняються високою пожежобезпечністю.
 
Практичність вікон OPEN TECK полягає в легкості та простоті догляду за ними. Конструкції не вимагають додаткового фарбування, в них не в'їдається бруд і пил, а мити їх і змащувати металеві вузли досить раз на півроку.
 
Доступна ціна – одна з найбільш вагомих відмінностей OPEN TECK. Вікна є продуктом українського виробника, тому до вартості не додається експортна націнка, яка помітно впливає на вартість готової конструкції.
 
Ці переваги вікон OPEN TECK вигідно виділяють їх на вітчизняному ринку металопластикових конструкцій. З кожним роком все більше українців обирають OPEN TECK за чудові якіснв характеристики і розумну вартість.