Пластикові вікна - кращий вибір для квартири

26 - 05 - 2017У вас все ще стоять старі дерев'яні вікна? Це вкрай сумно, тому як можна зробити висновок про те, що ви абсолютно не дбаєте про своє здоров'я. Моторошні протяги і щілини - ось, що чекає в майбутньому кожної людини, який поставить дерев'яні вікна.

Дерево не вкрай надійна в цьому плані порода. Під впливом температури воно може як зсихатися, так і розсихатися. Постояти пару хвилин під таким вікном в зимовий час, і ви заробите для себе нежить. А якщо "сеанс" триватиме пару днів, то, на жаль, вже застуда. Тому заради власного здоров'я, здоров'я своїх близьких поставте вікна пластикові. Ви не уявляєте, як цей крок полегшить ваше життя.

Ви позбудетеся від холоду, від комах, які мають звичку заводитися в дерев'яній поверхні, захиститеся від шуму, пилу та інших природних впливів. Крім того, ви купуєте затишок, красу і сучасність. Дерево - минуле століття. Тим більше, потрібно берегти цей життєво важливий природний ресурс.

У той час як сучасні технології дозволяють нам встановлювати більш довговічні і міцні пластикові вікна. Крім того, проблем з такими вікнами набагато менше. Досить їх правильно встановити! Інакше з'явиться цвіль, грибок, конденсат.

Хіба про це ви мріяли, коли вирішили встановити герметичні вікна у себе вдома (і, може бути нову систему опалення)?

Всі ці порушення логічні. Справді, без свіжого повітря важко дихати і жити. Позбувшись від вуличного шуму при установці герметичних вікон, ми опиняємося перед вибором - або залишитися без свіжого повітря, дихати продуктами своєї життєдіяльності, або відкрити вікно і впустити назад все шуми вулиці. Є і третій варіант - це установка гігрорегуліруемие пристроїв.

Всіх цих проблем ви можете уникнути, встановивши пристрої припливної вентиляції.

Давайте разом переходити від вже застарілого поняття "теплий будинок" до перспективного поняттю "комфортабельний, енергоефективний будинок". Комфорт в приміщенні - це не тільки тепло і тиша, проте і свіже повітря!