Ремонт. скління лоджії

16 - 05 - 2017Балкон - це майданчик, яка кріпиться на балках, які виступають зі стіни (як правило, з перилами). Якщо балкон має стіну праворуч або ліворуч (або обидві одночасно), то така конфігурація називається лоджія.

Підходячи до питання про засклені балкон або лоджії, найперше, що необхідно вирішити для себе - це подальше використання заскленого простору. Простіше кажучи, підвищення температури на балконі до квартирної, або бажання просто відгородитися від бурхливої негоди і летять недопалків (що важливо). Виходячи з цього, необхідно грамотно підходити до питання про вибір профілю для скління балкона або лоджії. Профілів на ринку досить багато, щоб трохи в них заплутатися. В їх властивості, ціни і експлуатаційних характеристиках.

Будинки, побудовані в СРСР, здавалися в експлуатацію без скління лоджій, тому нинішнім власникам квартир 1970-80-х років будівництва, рано чи пізно, доводиться замислюватися про те, як і чим склити свою лоджію.

Основними варіантами скління є дерев'яні конструкції, пластикові вікна і алюмінієвий профіль.

Дерево - традиційний матеріал. Воно приємно на дотик, не виділяє шкідливих речовин, але в експлуатації рами з дерева дуже примхливі і вимагають особливого догляду: їх потрібно регулярно підфарбовувати, щоб деревина не гнила і не втрачала привабливого зовнішнього вигляду. Однак, незважаючи на всі старання, років через два дерево може потемніти від вологи, почати гнити, рами провиснуть під вагою скла і почнуть погано закриватися.

Більш сучасні матеріали скління лоджії - це алюміній і ПВХ, причому перший частіше використовують для холодного скління, а другий - для теплого. Конструкції для скління лоджії, виготовлені з цих матеріалів, не гниють і набагато довше зберігають привабливий зовнішній вигляд, їх не треба фарбувати.

Під холодним склінням мається на увазі, що взимку на лоджії буде холодно. Алюмінієва конструкція сама по собі добре проводить тепло, отже, швидко охолоджується і не утримує тепло в приміщенні. Крім того, алюмінієве скління, якщо воно зсувне-розсувне (це найпоширеніший варіант) не герметичні, що теж не сприяє збереженню тепла на лоджії.

Скління з профілем ПВХ, мабуть, найпоширеніше в даний час. Цей варіант може використовуватися не тільки для холодного скління - з одинарним склом, але і для теплого - зі склопакетом.