Які вимоги потрібно враховувати при виборі пластикових вікон і укосів

09 - 05 - 2017Здавна людині сумлінно і в міру своїх сил служили рами для вікон з дерева. Щоб поліпшити їх якість, яких тільки заходів не вживали. І породу дерева змінювали, і просочували різними складами, і фарбами надміцним фарбували ... А все одно - старіють швидко, звукоізоляція невисока, та й від спеки та морозів захищають, скажімо прямо, не дуже-то щоб вже дуже. Але час йде вперед, а з ним разом і нові технології розробляються.

І сьогодні нікого вже не здивувати вікнами з пластика, які міцно увійшли в наш побут. І це цілком зрозуміло, адже вікна з ПВХ на найсучаснішому рівні забезпечують зручність і комфорт: при відмінній звукоізоляції не вимагають практично ніякого догляду, на перепади температури не реагують. Що ще потрібно? А ось, виявляється, купити пластикові вікна - це тільки півсправи. Щоб вікна добре виглядали і, взагалі, щоб віконні прорізи мали закінченого вигляду, до них потрібно встановити пластикові укоси, так звані сендвіч-панелі, які, разом з вікнами, задовольнять найвишуканіший смак. В наш час, здавалося б, купити пластикові вікна можна легко і просто. Але це тільки на перший погляд.

Насправді ж, це досить непросте завдання. Для початку потрібно визначитися з компанією, адже їх зараз так багато, що вибрати ту, якої, безумовно, можна довіряти, досить важко. Та й не всі компанії встановлюють пластикові укоси, що теж важливо. Далі потрібно врахувати достатню кількість найрізноманітніших моментів, таких, як наявність гарантії, терміни виготовлення, чи проводяться компанією акції, що знижують вартість пластикових вікон, і взагалі все, що можна дізнатися. До речі, у багатьох компаніях є on-line - консультанти, які детально відповідять Вам на всі Ваші запитання. І ще. Незважаючи на те, що купити пластикові вікна і пластикові укоси сьогодні можна, як кажуть, на кожному перехресті, краще все ж купувати їх там, де їх виготовляють.

Посудіть самі, яка може бути гарантія, якщо вікна виробляються однією компанією, а монтуються - інший. Тут кожен має право один на одного посилатися, мовляв, я зробив все, як треба, а ось він, такий-сякий, підкачав, і вина його цілком і повністю. І тільки розглянувши пропозиції різних компаній, тільки вибравши найбільш Вам відповідну фірму, можна укладати договір про встановлення пластикових вікон. Клопітно, звичайно, але коштують пластикові вікна того, щоб з ними повозитися!