Скління балкона і лоджій: на що звернути увагу?

04 - 05 - 2017За рахунок балкона або лоджії можна розширити площу квартири, додати приміщень додаткову практичність і функціональність. Ці в більшості випадків мало використовувані частини житла можуть бути обладнані таким чином, що відмінно підійдуть для використання в якості вбиральні, особистого кабінету або ігрової зони для дитини. Головне - грамотно засклити балкон або лоджію.
 
Для чого і чим остекляют балкони?
 
Саме з цих питань повинні починатися ремонт або оздоблення балкона. Комусь потрібно просто захистити житло від пилу і бруду, снігу і дощу. Якщо ж лоджія досить простора, її господарі, можливо, захочуть отримати розширення житлової площі саме за рахунок неї. При другому варіанті витрати будуть значно більше.
 
Також існує два варіанти скління балкона: холодне і тепле. У першому випадку можуть використовуватися алюмінієві профілі. Зовнішній вигляд балкона буде цілком презентабельним, але як житлове приміщення його використовувати буде не можна, оскільки температура на ньому не буде значимо відрізнятися від вуличної.
 
Другий же випадок передбачає застосування пластикового скління. Металопластикові вікна представлені на ринку у величезній різноманітності.
 
Вибір підходящої конструкції
 
Теоретично можна і самостійно заміряти власні віконні прорізи, потім зателефонувати у фірму, що виготовляє пластикові вікна, і дізнатися, у скільки обійдеться конструкція по вашим вимірам. Але жодна солідна компанія не візьме на себе ризик назвати остаточну вартість вікна лише на підставі тих розмірів, які надасть господар.
 
Остаточна вартість скління балкона може бути розрахована лише після візиту на будинок інженера-зморщок. Він приїде в той час, які буде зручно для господаря оселі, відповість на питання, які металопластикові вироби вибрати в конкретному випадку, і т.д.
 
Якщо планується перетворити балкон в житлове приміщення, швидше за все, буде потрібно звести кладку з піноблоків або цегли при наявності металевого парапету. У будь-якому випадку теплоізоляція повинна бути виконана самим якісним чином.
 
Для скління балкона необхідно чимало грошей, часу і терпіння. Щоб не помилитися, слід звертатися лише в серйозні компанії, які існують на ринку вже досить довго, а також не соромитися задавати питання менеджерам-консультантам.