Пластикові вікна

21 - 04 - 2017


У наш час пластикові вікна поширені практично в всюди. У Європі, наприклад, майже половину всього ринку вікон займають саме склопакети. Це не дивно, адже пластикові вікна за своїми характеристиками є оптимальним варіантом для забезпечення тепло- і звукоізоляції.

Теплоізоляція - це основна функція сучасних вікон, адже сучасне вікно - це не просто дірка в стіні для освітлення і провітрювання кімнати. Найбільше тепловтрат в приміщенні відбувається через вікна, стіни, підлогу. Однак пристосовування нових технологій при виготовленні пластикових вікон дозволяє знизити втрату теплоенергії на 70-80% в порівнянні зі звичайними дерев'яними вікнами.

Так як пластикові вікна дозволяють знизити втрати теплоенергії, то, відповідно, це знижує витрати на обігрів приміщення, таким чином, придбання склопакетів економить гроші на опалення, і окупає себе через 2-3 роки! Пріобретаятакіе вікна, ви не втрачаєте гроші, а навпаки, їх економите, і навіть виграєте, в кінцевому рахунку.

Звукоізоляція - друга за важливістю функція сучасних вікон. Міський шум, проникаючий в квартиру через віконні прорізи, дуже дратує, тому сучасні вікна повинні забезпечувати захист від сторонніх звуків. Використання пластикових вікон дозволяє значно знизити звуковий тиск до 30 ДБ, це означає, що ви не будете чути вуличний шум, кричущих на дитячому майданчику дітей, які проїжджають автомобілі і так далі.

Крім цього, пластикові вікна - екологічні, довговічні, безпечні. Їх не треба перефарбовувати щовесни і займатися заклеювання щілин перед кожною зимою! При бажанні, можна замовити вікно будь-якої форми, що дозволяє вписати їх в будь-який архітектурний проект.