Установка пластикових вікон

11 - 04 - 2017

Що змінилося на фасадах наших будинків в наш час. У майже всіх будинках мешканці встановили пластикові вікна. Безумовно, установка пластикових вікон практично не відрізняється від установки вікон з дерева.
 
Цей процес дуже простий, але він просить точності розрахунків і акуратності майстрів.
 
І, якщо ви у власних силах не впевнені, і знаєте що не здатні встановити пластикові вікна самостійно, то краще довірити професіоналам цю роботу.
 
Якщо ви все-таки вирішили встановити вікна самостійно, слід усвідомити, що під час демонтажу старого вікна, вам доведеться зняти стулки, збити укоси, демонтувати віконні лиштви, віконну раму, відлив, підвіконня.
 
Встановлюючи нове вікно, заміні підлягає і підвіконня, новий відлив. Спочатку зніміть з вікна стулки, склопакет. Вставляти раму фахівці радять не по просвіту, а за рівнем. А закріплюють на монтажні пластинки або анкерні болти. Кріпильних інвентарем так само є монтажна піна. Хоча вона ж є ізоляційним матеріалом. Як якісно ви зробіть цю роботу - від цього і буде залежати результат.
 
Декоративним доповненням послужить обробка укосів, під якими сховається монтажна піна. Вони ж підвищать теплоізоляцію і звукоізоляцію всього віконного отвору.