Ілюзії, пов'язані з пластиковими вікнами

03 - 04 - 2017


Тепер нам хотілося б розвіяти певні примарні уявлення про пластикових вікнах і поділитися з вами порадами професіоналів, що стосуються придбання дійсно надійних, міцних і високоякісних склопакетів.

Перша ілюзія - це те, що міцний, відмінно захищає від шуму склопакет обов'язково повинен бути товстим і потужним. На сьогодні можна з легкістю відшукати тонкі, можна сказати, розкішні пластикові вікна, які надійніше і міцніше своїх «колег», які були зроблені кілька років тому. Ще б все ж ми розуміємо, що прогрес не стоїть на місці і те, що вчора вважалося ексклюзивною моделлю, сьогодні читається звичайним, так і в питанні з вікнами.

Наступна ілюзія пов'язана з питанням про безпеку і нешкідливість пластикових вікон для здоров'я людини і навколишнього його екологічної обстановки. Природно, ніхто ніколи не приховував, що раніше для виробництва пластикових вікон застосовували свинець.

Але на сьогоднішній день цей шкідливий метал вже давно замінений на більш безпечні аналоги, так що придбання та встановлення у своєму заміському будинку або міській квартирі пластикових вікон - процедура абсолютно нешкідлива і безпечна.