Найпоширеніші помилки при монтажі металопластикових вікон

28 - 03 - 2017

Пластикові вікна вже багато десятиліть не втрачають свою популярність на ринку. І в наші дні, важко уявити собі багатоповерховий будинок, в якому були відсутні б пластикові профілі. При цьому фірми займаються виготовленням, а також реалізацією такої продукції ростуть як на дріжджах. Але, навіть з огляду на чималу кількість всіляких фірм, що займаються монтажем металопластикових конструкцій, у споживачів все ж є незадоволеність через відсутність належного мікроклімату в житло, після установки такого роду вікон.
 
Тому, до вибору ПВХ вікон необхідно підходити відповідально, і в даній статті ми розберемо найбільш основні помилки, які допускають споживачі при виборі таких конструкцій, щоб надалі їх можна було уникнути.
 
1. Монтаж дешевих моделей. Одна з найбільш поширених помилок в процесі вибору ПВХ виробів. Заощадивши один раз, багато власників квартир потім змушені тривалий час страждати. Необхідно усвідомити, що матеріали хорошої якості не можуть бути дешевими, і відповідно навпаки - дешеві вироби довго вам не прослужать.
 
2. Не знайомство з виробником. Металопластикова конструкція, крім тих матеріалів які використовуються при виробництві вікон, повинна мати ще якісну збірку. Тому для створення надійних виробів необхідно використовувати автоматичне обладнання. Необхідно обов'язково з'ясувати, наскільки відомою і добре зарекомендувала себе, є та компанія, продукцію якої ви хочете придбати. І в тому випадку, якщо віконна конструкція збиралася вручну, краще пошукати яку-небудь іншу фірму.
 
3. Самостійне здійснення робіт. Якщо ви не є фахівцем у сфері монтажу ПВХ вікон, то їх установку краще всього довірити фахівцям. Так як при самостійному здійсненні монтажних робіт, ви можете допустити безліч помилок, через що, ваша квартира буде позбавлена тепла.
 
4. Відсутність гарантії. Купувати вироби найкраще в тих компаніях, які дають вам певну гарантію на свої вироби. Як правило, більшість авторитетних фірм, дають гарантію приблизно на 5 років. Уникайте тих компаній, які не уявляють вам ніякої гарантії на свою продукцію, а також вимагайте документ, в якому були б прописані і відзначені різні нюанси, що стосуються гарантійного обслуговування.