Ламіновані пластикові вікна: стильно та практично

16 - 03 - 2017

Сучасні технології ламінації дозволяють дотримуватися такого актуального тренду архітектурної та інтер'єрної моди як встановлення металопластикових вікон різних кольорів.

Ці конструкції дозволяють втілювати в життя навіть самі незвичайні ідеї дизайнерів, а також надавати фасаду будівлі і внутрішньому оформленню приміщення неповторний оригінальний стиль. Сьогодні ламіновані пластикові вікна все більше й більше популярні в Україні, як і в усьому світі.

Ламінаційні плівки, які використовуються при виготовленні кольорових пластикових вікон, можуть мають різноманітні відтінків, а також певну текстуру. Найбільш популярними традиційно є плівки, що імітують різні породи дерева або поверхню металу. Ламінований профіль, який використовується для виготовлення пластикових вікон, можна не тільки різати, але і згинати. Це дозволяє виготовляти конструкції самих різних форм і розмірів.

Ламіновані металопластикові вікна відрізняються такими ж якісними параметрами, що і конструкції з білого профілю. Вони є виключно надійними і довговічними, мають високий рівень енергоефективності та звукоізоляції, не вимагають особливих зусиль в догляді. При цьому, кольорове плівкове покриття забезпечує пластиковим вікнам додатковий захист від агресивних атмосферних явищ і негативного впливу сонячних променів.