Вибираємо пластикові вікна

09 - 03 - 2017

Все більша кількість людей змінює свої старі дерев'яні вікна на пластикові. І це неспроста - адже вони набагато простіше у використанні і змісті, зручніше, практичніше, естетичніше. Але і пластикове вікно пластикового вікна ворожнечу, тому важливо вміти зробити правильний вибір. Розберемося, на що потрібно звернути увагу і чим керуватися у виборі даної конструкції.
 
Для початку, визначтеся, які вікна вам потрібні. Тут слід звернути увагу не тільки на розміри ваших віконних прорізів і ваші бажання, а й на ваші фінансові можливості. Вибір широкий - від простих до елітних, різної функціональної комплектації, розмірів і зовнішнього вигляду.
 
Що стосується профілю, він може бути вітчизняним та імпортним, але другий виявляється переважно. Нинішні закордонні технології давно зарекомендували себе як якісні та надійні. З таким профілем вам не страшні будуть різкі температурні коливання і різні динамічні навантаження. Але зверніть увагу, з якої сировини виготовлений профіль - бажано, щоб воно було не вторинним.
 
Не забувайте і про теплоізоляційних властивостях пластикових вікон. Залежно від клімату вашого місця проживання буде визначено необхідну кількість камер склопакета. Так, в нашій країні з холодними зимами і частими морозами, однокамерним склопакетом вам не обійтися. Буде потрібно як мінімум двокамерний, але бажано і більший.
 
Із зовнішнім виглядом профілю все йде досить просто - вам може бути представлений величезний вибір, і все залежить лише від вашого смаку. Звичайний білий, глянсовий або матовий, сталевий або навіть кольоровий. Скло теж можуть бути різні - по товщині і відтінкам.
 
Не забувайте і про фурнітуру. Саме вона відповідає не тільки за зручність відкривання, а й за захист від злому. Тому зверніть увагу на виробника даних деталей - він також повинен зарекомендувати себе як виробника якісних і надійних товарів.
 
Вартість пластикового вікна буде залежати він цін окремих елементів - профілю, склопакета і фурнітури. І, звичайно, дійсно якісна конструкція не обійдеться вам дешево - доведеться заплатити від п'ятдесяти до ста доларів. В даному випадку заощадити краще на зовнішньому вигляді вікна - тобто здобувати традиційне біле, і на кількості фурнітури - наприклад, обійшовшись без дитячих замків і стопорів повороту.
 
Також не забувайте про те, що хороший виробник надасть вам сертифікат якості, монтаж конструкції, а також гарантію.