Як вибрати і встановити пластикові вікна

06 - 03 - 2017

Ви хочете встановити в своїй квартирі пластикові вікна, але не знаєте що вибрати з величезного розмаїття. Будь-який продавець буде вам розповідати тільки про достоїнства і ні слова не скаже про недоліки свого товару.
 
З чого ж почати вибір вікон ПВХ? Насамперед визначтеся з компанією, яка буде встановлювати вам пластикові вікна. Найчастіше недобросовісна установка може знищити все позитивні якості обраних вами вікон.

Далі переходимо до вибору виробника і розглядаємо варіанти установки вікон. На момент підписання договору ви повинні чітко знати коли конкретно встановлять пластикові вікна, які вікна пропонують вам встановити і яка вартість послуг. Зверніть особливу увагу на примітки в договорі, які зазвичай прописуються дрібним шрифтом. Все що ви підписуєте має бути ясно і зрозуміло.

Якщо обрана вами компанія дорожить своєю репутацією, то в договорі вона пропише не тільки права і обов'язки сторін, а й всі дрібні нюанси пов'язані з установкою вікон. Уточніть, чи є виробники і установники вікон ланками одного компанії. Інакше, при виявленні шлюбу вони будуть звалювати вину один на одного.
Якщо ви хочете заощадити гроші і вирішите самі провести демонтаж старих вікон і прибрати сміття, попереджаємо, що робота ця брудна і важка і сміття буде дуже багато. Ви просто-напросто спростите роботу виконавця, якому потрібно буде тільки вставити пластикові вікна. Та й у разі неякісного демонтажу можуть виникнути перешкоди при установці вікон.

Звертаємо вашу увагу на те, що при неякісній роботі вам повинна повернутися вся сума, а не вартість недоробок.

На сучасному ринку дуже багато компаній з відмінною репутацією, вам залишається тільки вибрати найбільш серйозну і отримати задоволення від співпраці з професіоналами.