Москітні сітки для пластикових вікон

02 - 03 - 2017


Москітні сітки для пластикових вікон - це надійний захист від настирливих комах які заважають Вам проводити теплі вечори з відкритими вікнами при включеному світлі. Москітна сітка складається з рамки на яку натягнута сітка. По виду кріплення вони поділяються на зовнішні сітки, на кріпленнях і внутрішні. Вони кріпляться на пластикові вікна спеціальними кронштейнерамі.

Такі сітки виготовлені зі спеціального скловолокна покритим пластиком, який зберігає всі властивості вікон не впливаючи на освітлення приміщення. Ці конструкції дуже зручні в застосуванні і легкі в експлуатації. Існує два види москітних сіток: для дверей і вікон. Сітки монтуються на двері і вікна різних розмірів. Для балконних дверей передбачені спеціальна фурнітура (засувки, петлі). Такі сітки найчастіше просять встановити жителі квартир які курять.


Перевагами москітної сітки для пластикових вікон такі:

вони прості у використанні;
безпечний засіб комах;
довговічність;
стійкість до атмосферних впливів;
міцність;

Зручне кріплення сіток дозволить з легкістю знято таку конструкцію на зиму, а також під час прибирання.

Москітні сітки для пластикових вікон виконують ще одну важливу функцію - якщо Ви маєте домашніх тварин, вони можуть стати порятунком. Тепер вони можуть сидіти на підвіконні без усякого побоювання для господарів.

Москітна сітка виступає ще і захистом від листя, пили, падіння різних предметів з вікон верхніх поверхів.

Догляд за москітні сітки не вимагає складного догляду за ними. Сітку треба знімати на зиму так як немає необхідності в ній. Якщо вона забруднилася або запилилася, її потрібно зняти і промити мильним розчином води. Кріплення сіток в догляді зовсім не потребує.