У чому перевага пластикових вікон

27 - 02 - 2017


На ринку будівельних матеріалів дуже популярними стають вікна з пластику. Такі вікна мають ряд переваг і різко відрізняються від дерев'яних вікон.

Основним матеріалом для виробництва вікон ПВХ стає полівінлхлорід. Це полімерне з'єднання стійке до зносу і не має терміну придатності. Таке вікно витримує всі погодні умови, підвищену вологу і різкі зміни температур. Не дивлячись ні на що, вікно з такого матеріалу зберігає всі свої властивості тривалий час. Існують також вікна з металопластику, які мають велику міцність. Пластикові вікна мають головну особливість, яка полягає в металевих деталях. Це і підвищує їх вартість. Такі вікна мають високу звукоізоляцію. Вони герметичні. Якщо поставити такі вікна у себе вдома, то можна назавжди позбутися про шуми з вулиці і протяги вас більше не турбуватимуть.

В осінньо-зимовий період дуже важливо зберегти домашнє тепло. Вікна з такого матеріалу відмінно справляються з цим. По всьому периметру вікон розташована прокладка з гуми хорошої якості. Вона несе відмінну ізоляцію. При провітрюванні можна відкривати вікно при будь-якому положенні і градусному нахилі. Повітря буде надходити в кімнату так, як ви побажаєте. Екологічність вікон не піддається порівнянню. Серед населення порівняно недавно існував міф про те, що пластикові вікна виділяють токсини, які шкідливі для здоров'я людини. Вважалося, що вони стають особливо небезпечними в теплий період. Насправді це тільки домисли. Їх говорять люди, які нічого не розуміють в прогресі.

Всі матеріали для виробництва вікон проходять ретельну перевірку. Вони є абсолютно безпечним для здоров'я людей. Всі матеріали проходять перевірку на відповідність стандарту. Ті матеріали, які становлять основу деталей вікон, не схильні до ніякої деформації. Вони не плавляться в жаркий період і не виділяють токсинів. Додатковою перевагою вікон буде, крім зносостійкості і функціональності, ще їх вигляд зовні. Дуже естетично виглядає гладка поверхня, що має ідеальну форму без тріщин і нерівностей. Рами також можна підібрати будь-якого кольору. Всі ці характеристики зроблять ваші вікна самими унікальними. У сусідів буде підніматися почуття заздрості, коли вони будуть дивитися на ваші вікна. Віконні рами не піддаються вогню. Не треба боятися пожежі від сонячного відблиску. Такі вікна не лопнуть під час пожежі. Якщо ви хоч раз в рік будете протирати раму і саме вікно, дбайливо ставиться до вікна, таке вікно прослужить вам довгі роки.