Що потрібно знати перед купівлею пластикових вікон?

03 - 09 - 2015
Будь-яка людина перед вибором і замовленням пластикових вікон відчуває себе недостатньо інформованою, що значно ускладнює вибір. Необхідно знати важливі факти про побудову і властивості пластикового вікна, потрібно розвіяти популярні міфи і відсікти деякі неправдиві рекламні ходи, за допомогою яких компанії-виробники ведуть конкурентну боротьбу за клієнтів.
1) Пластикові вікна пропускають у квартиру менше холоду, ніж їх дерев’яні попередники. Сучасні конструкції оснащені потужною системою ущільнень, тому через них не дме. Але це не врятує на 100 % від проникнення холоду у приміщення. З іншого боку, будинок із пластиковими вікнами потрібно частіше провітрювати – для зменшення вологості.
2) Металопластикові вікна істотно знижують рівень шуму, що проникає з вулиці, але вони не усувають його повністю. Якщо будинок розташований поряд із жвавою трасою, є сенс підвищити параметри звукоізоляції завдяки установці склопакетів різної товщини. Інша хитрість полягає в тому, щоб поділити вікно на більш дрібні частини. Чим більше суцільне скло, тим більший виникає резонанс, і тим більше шуму з вулиці потрапить у приміщення.
3) Склопакети з аргоном значно дорожчі від «звичайних», але теплопровідність їх відрізняється всього на декілька відсотків.
4) Металопластикові вікна не бувають повністю герметичними.
5) Для зниження тепловтрат через вікна краще обирати склопакети із невеликою відстанню між стеклами, інакше приміщенню загрожує втрата тепла через конвективний теплообмін. Оптимальним варіантом уважається двокамерний склопакет із відстанню між стеклами в 10-16 мм. Для підвищення теплозберігаючих властивостей вікна іноді використовують К-скло або I-скло зі спеціальним металевим напиленням.
6) Усередині склопакета повітря розріджене, щоб скло щільніше притискалося до рами. Але вакууму всередині склопакета немає.
7) Збільшення товщини профілю зробить вікно дорожчим, але не поліпшить теплового захисту. Європейські виробники роблять більшість своїх профілів за схемою: трикамерний профіль, два контури ущільнення і двокамерний склопакет (3 скла).
8)Металопластикові вікна від українсько-польської корпорації «Plamet» – це довгострокове капіталовкладення, яке має прослужити вам багато років. Не потрібно в цьому питанні керуватися пошуком найменшої вартості, зайва економія може вилитися в незадовільну якість. Зверніться до наших спеціалістів, які порадять вам найкращий варіант у відношенні ціна/якість.