Сервіс

КОРПОРАЦІЯ "PLAMET"

Ми піклуємося, щоб співпраця з нашою корпорацією для клієнтів і партнерів була максимально комфортною. Ми надаємо повний комплексний сервісний супровід, а також весь спектр послуг з виготовлення, встановлення, обслуговування металопластикових вікон та металевих дверей.

Розрахунок за один дзвінок

Ви можете уточнити всю необхідну інформацію протягом першого ж телефонного дзвінка нашим фахівцям. Менеджер детально і грамотно проконсультує Вас стосовно видів продукції та наших послуг, допоможе підібрати оптимальний варіант, зробить у телефонному режимі попередні прорахунки щодо металопластикових вікон і металевих дверей.

Мобільний офіс (фірмовий салон)

Ми цінуємо Ваш час, тому створили спеціальну мережу мобільних офісів. У кожному з них працює компетентний менеджер, який представить вам зразки продукції та супутніх товарів, докладно Вас проконсультує, проведе необхідні заміри й оформить Ваше замовлення. Для цього Вам достатньо зателефонувати, щоб призначити зручний час і місце для зустрічі.

Зручна доставка

Ми не просто виготовимо для Вас металопластикові вікна та металеві двері, але й візьмемо на себе турботу про їх якісну доставку. Ми привеземо Ваше замовлення в зручний час за вказаною адресою, а також піднімемо на Ваш поверх.

Гарантії

Ми впевнені в якості нашої продукції та сервісу. Тому на всі металопластикові вікна та металеві двері надаємо гарантію 5 років, а також безкоштовне постгарантійне обслуговування протягом 1 року.

Рекламації

При виникненні рекламаційних питань, ми вирішуємо їх уважно й оперативно. Це може зайняти від однієї години до максимально встановленого нами терміну – 5 днів.

Особистий менеджер (консультант)

Для наших партнерів менеджер корпорації стає особистим консультантом. Він не тільки простежить за виконанням та супроводженням замовлення. Він надасть всю необхідну інформацію та матеріали, проведе консультації чи навчання з програмного забезпечення, організовує майстер-класи з техніки продажів для співробітників салону або офісу нашого дилера.

Безкоштовні заміри

Ви можете абсолютно безкоштовно викликати нашого фахівця, який виконає всі необхідні заміри, використовуючи при цьому сучасні технічні засоби. Ви можете бути впевнені в досвіді і компетентності наших співробітників, адже ми розуміємо, наскільки важливий цей етап робіт у проектуванні й установці конструкцій.

Чистий монтаж

Наші фахівці грамотно і швидко виконають весь комплекс робіт з монтажу нових конструкцій. Ми також подбаємо про вивезення будівельного сміття, старих вікон або дверей. Вам не доведеться хвилюватися про вирішення цього питання.

VIP-монтаж (Теплий монтаж)

Ми розуміємо, наскільки для Вас важливе питання щодо збереження тепла в квартирі за допомогою нових металопластикових конструкцій. Тому ми пропонуємо спеціальний «теплий» монтаж з використанням ізолюючих стрічок між рамою й відкосом. Це виключає промерзання вікна в крайових зонах і надає додаткове утеплення його нижньої частини.

Новости

12-01-2018
Вікна, які забезпечать тепло
Якщо вас жахають рахунки за опалення і при цьому ви мерзнете у власному будинку, радимо серйозно задуматися про заміну старих вікон на нові металопластикові.
подробнее
18-12-2017
Переваги зимового монтажу пластикових вікон
Наші фахівці відзначають, що саме холодний сезон є кращим часом для монтажу металопластикових вікон.
подробнее
11-12-2017
Чи можна монтувати пластикові вікна взимку?
Багато людей впевнені, що взимку не можна проводити монтаж металопластикових вікон, оскільки низька температура може вплинути на якість робіт.
подробнее
10-10-2017
Новий тренд віконної моди – тоновані стекла
Новим актуальним напрямком у віконній індустрії стала установка в житлових і громадських будівлях вікон з тонованим склом.
подробнее
27-04-2017
Історія створення пластикових вікон
Перш ніж купити пластикові вікна, напевно, непогано б задатися питанням: «А що собою представляють вікна з ПВХ?». Вони широко розрекламовані і користуються популярністю, але далеко не всіх цікавилися історією їх створення.
подробнее
21-04-2017
БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ» ВІД ПРИВАТМАРКЕТУ
Шановні партнери! Приймайте участь в програмі «Теплі кредити» від ПриватМаркету
подробнее
12-04-2017
Актуальна новинка! Пластикові вікна на базі профільних систем WDS 400 і WDS 500
Останні дослідження вітчизняного ринку довели, що ламіновані конструкції користуються все більшою популярністю у покупців.
подробнее
02-03-2017
ТЕПЕР КУПУЙТЕ ЛЕГКО!
СПІЛЬНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА ОФОРМЛЯЙТЕ КРЕДИТ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ВІКНА ТА ДВЕРІ З ПОВЕРНЕННЯМ ДО 35 % ВИТРАЧЕНИХ КОШТІВ
подробнее