Про компанію

Корпорація «PLAMET» починалася з невеликої дилерської компанії, що надавала замовникам якісні металопластикові вікна та металеві двері на основі продукції визнаних українських, польських, німецьких та інших європейських брендів.

Коли було вирішено розширити сферу діяльності і заснувати власне виробництво, наші польські партнери порадили побувати на подібних підприємствах за кордоном, зокрема, в Німеччині та Австрії. Ми це зробили і протягом декількох років, а особливо в 2015 році, вивчали принципи роботи лідерів галузі.

Власну корпорацію по виготовленню металопластикових вікон та металевих дверей ми створили з використанням кращого передового досвіду, зробивши ставку на інноваційні технології, сучасне оснащення, контроль якості, комплексний сервіс для партнерів і кінцевих споживачів.

Також керівництво корпорації чудово розуміло, як важливий людський фактор, тому свою команду формувало з професіоналів, готових не тільки відповідально працювати, але й розвиватися далі. Практика показала, що був обраний правильний шлях.

Адже ми не тільки представляємо покупцям і партнерам гідний продукт на вигідних умовах. Ми оточуємо вас затишною обстановкою, даруємо почуття захищеності, створюємо теплу атмосферу. Ми піклуємося про комфорт вашого життєвого простору.

«PLAMET» - КОРПОРАЦІЯ КОМФОРТУ!

Місія і цілі
Ми виробляємо тільки якісну продукцію і надаємо супроводжуючий її комплексний сервіс. Ми прагнемо дарувати вам домашній затишок і теплу атмосферу. Ми бачимо своє завдання в створенні навколо вас виключно комфортного простору - для життя, для роботи, для партнерства, для досягнення успіху.

Історія

2004 – в Черкасах було засновано підприємство, орієнтоване на роботу у віконному бізнесі.
2005 – успішна робота як дилера в обраній сфері.
2006 – початок роботи зі створення власної субдилерської мережі, організація доставки Черкаською областю.
2007 – продовження розширення субдилерської мережі.
2008 – впровадження антикризисної програми, що дозволила мінімізувати втрати.
2009 – повернення після кризи до нормального режиму роботи. Вивчення досвіду для створення виробничого підприємства.
2010 – заснування власного виробництва, купівля першої віконної лінії. Успішне співробітництво з понад 60 партнерами та менеджерами їх салонів.
2011 – розширення підприємства і установка сучасного обладнання. Початок виробництва металевих дверей.
2012 – якість нашої продукції гідно оцінили більше 200 партнерів.
2013 – взаємовигідна співпраця з понад 250 партнерами. Розгортання виробництва на новому майданчику, установка ще двох ліній зі збірки ПВХ-конструкцій на основі профільних систем KBE і Open Teck.
2014 – встановлення додаткового італійського обладнання EMAR з виготовлення склопакетів і збільшення їх виробничої потужності. Розширення асортименту профільних систем завдяки ТМ Trocal і WDS. Успішне партнерство з 280 компаніями. 
2015 - Створення спільної українсько-польської корпорації «PLAMET». Установка додаткового італійського обладнання EMAR з виготовлення «теплих» склопакетів з аргоном (Ar), початок їх виробництва. Співпраця з 320 партнерами. 

Виробництво
Підприємство розташоване у м Черкаси і займає загальну площу 3000 м2. Виробнича потужність складає 700 вікон у зміну - 23000 м2 на місяць, а також більше 300 металевих дверей в місяць. Для виготовлення конструкцій використовуються три основні лінії і додаткове обладнання. Виконання замовлення з виготовлення віконних конструкцій з білого профілю складає 4 робочих дні, з ламінованого - 10 робочих днів. Виробництво з кожним роком розширюється, крім того, ми постійно оновлюємо обладнання та вдосконалюємо технології. Це одна з найважливіших складових у створенні виключно якісної продукції, що відповідає європейським стандартам.

 

Новости

12-01-2018
Вікна, які забезпечать тепло
Якщо вас жахають рахунки за опалення і при цьому ви мерзнете у власному будинку, радимо серйозно задуматися про заміну старих вікон на нові металопластикові.
подробнее
18-12-2017
Переваги зимового монтажу пластикових вікон
Наші фахівці відзначають, що саме холодний сезон є кращим часом для монтажу металопластикових вікон.
подробнее
11-12-2017
Чи можна монтувати пластикові вікна взимку?
Багато людей впевнені, що взимку не можна проводити монтаж металопластикових вікон, оскільки низька температура може вплинути на якість робіт.
подробнее
10-10-2017
Новий тренд віконної моди – тоновані стекла
Новим актуальним напрямком у віконній індустрії стала установка в житлових і громадських будівлях вікон з тонованим склом.
подробнее
27-04-2017
Історія створення пластикових вікон
Перш ніж купити пластикові вікна, напевно, непогано б задатися питанням: «А що собою представляють вікна з ПВХ?». Вони широко розрекламовані і користуються популярністю, але далеко не всіх цікавилися історією їх створення.
подробнее
21-04-2017
БЕРІТЬ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ» ВІД ПРИВАТМАРКЕТУ
Шановні партнери! Приймайте участь в програмі «Теплі кредити» від ПриватМаркету
подробнее
12-04-2017
Актуальна новинка! Пластикові вікна на базі профільних систем WDS 400 і WDS 500
Останні дослідження вітчизняного ринку довели, що ламіновані конструкції користуються все більшою популярністю у покупців.
подробнее
02-03-2017
ТЕПЕР КУПУЙТЕ ЛЕГКО!
СПІЛЬНА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА ОФОРМЛЯЙТЕ КРЕДИТ НА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ВІКНА ТА ДВЕРІ З ПОВЕРНЕННЯМ ДО 35 % ВИТРАЧЕНИХ КОШТІВ
подробнее