Cклопакети

Вибір склопакетів у Черкасах

Доброго дня, шановний читачу. Дозвольте представити до вашої уваги кращі склопакети в Черкасах, які вже встигли зарекомендувати себе як якісні, надійні, довговічні та функціональні скляні пакети. З вашого дозволу, розповімо, які конкретно моделі склопакетів доступні в «Plamet», які особливості вони мають і в якому випадку їх установка буде найбільш раціональною. Отже, якщо ви хочете купити склопакет для вікна, дозвольте представити моделі фірмових скляних систем.

  1. ОДНОКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ

Скляні системи з однією внутрішньою камерою – це найбільш прості в конструктивному плані скляні пакети. Ці моделі оснащуються декількома стеклами (внутрішнім і зовнішнім) та однією внутрішньою камерою.

Така конструкція скляної системи дозволяє добитися прийнятного рівня теплоізоляції, шумозаглушення, зламостійкості, волого- і пилозахисту. Але однокамерні склопакети створюються в рамках «бюджетного» виробництва. Якість таких конструкцій повною мірою відповідає їх вартості. Тобто застосовуються однокамерні склопакети або на об'єктах, які не претендують на роль максимально комфортабельних апартаментів, або в місцях, де не потрібно створювати енергоефективну обстановку (наприклад, у курилці, в альтанці, на веранді або на лоджії). Ознайомтеся із цінами на склопакети в Черкасах по каталогу віконних систем.

  1. ДВОКАМЕРНІ СКЛОПАКЕТИ

Скляні пакети із двома внутрішніми камерами – це дуже технологічні скляні системи. У структурі склопакетів знаходиться 3 скла та 2 внутрішні камери.

Двокамерний варіант склопакетів забезпечує чудові експлуатаційні характеристики віконної конструкції. Наявність декількох внутрішніх камер дозволяє добитися досить великого рівня теплоізоляції, а також шумозаглушення, зламостійкості, пило- і вологозахисту. Двокамерні склопакети в Черкасах коштують дещо дорожче від однокамерних аналогів. Склопакети з декількома внутрішніми камерами застосовуються на тих об'єктах, у яких необхідно створити найбільш оптимальні мікрокліматичні умови. Крім усього іншого, двокамерні склопакети мають і дуже солідний зовнішній вигляд, вносячи в апартаменти свою частку естетичної краси, гармонії та привабливості. Ви можете вибрати і купити склопакети з доставкою по всій території України.

Чим конкретно відрізняються однокамерні склопакети від двокамерних?

Кількість внутрішніх камер склопакета впливає на рівень шумо- і теплоізоляції віконної системи. Однокамерні склопакети забезпечують рівень шумоізоляції в діапазоні значень від 21 до 24 дБ. Конкретний показник звукоізоляції буде залежати від типу внутрішньої камери (вакуум чи інертний газ), а також від товщини внутрішньої камери та товщини листового скла. Чим товстіше стекла і внутрішня камера, тим більш високі звукоізолюючі властивості буде проявляти віконна система.

Що стосується шумоізоляції двокамерного скляного пакета, то ці стекла забезпечують більш високий показник, рівень звукоізоляції знаходиться в діапазоні значень 27-31 дБ, залежно від моделі склопакета.

Для порівняння: шумоізоляція на рівні 21 дБ зробить вуличний шум схожим на помітний (але не сильно) шум від роботи вентилятора. А звукоізоляція на рівні 31 дБ перетворить вуличний шум у ледве помітний шелест листя, який навіть у нічний час не буде відволікати від відпочинку або інших справ, якими ви займаєтеся.

Дозвольте нагадати, у «Plamet» ви можете купити склопакет із доставкою в будь-яке місто України.

Аналогічно параметрам звукоізоляції, від кількості внутрішніх камер буде залежати і рівень теплоізоляції віконної системи. Однокамерний склопакет забезпечує коефіцієнт опору тепловтратам у діапазоні значень 0,28-0,66, залежно від використовуваної в скляній системі технології теплоекономії. А двокамерні склопакети забезпечують значення коефіцієнта опору тепловтратам у діапазоні 0,42-0,80. Конкретне значення коефіцієнта буде залежати від використовуваної в скляній конструкції технології енергоефективності.

Які стекла використовуються в скляних пакетах?

  1. Класика

Як правило, у скляних пакетах використовується стандартний варіант скла, його прийнято називати «М1». Крім нього ще можуть використовуватися стекла М2, М4 і М7. Ці варіанти стекол є класичним рішенням листового скла (моделі різняться між собою лише товщиною перетину), що виготовляється відповідно до ГОСТ 111.

Познайомтеся із цінами на склопакети в Черкасах по каталогу фірмової продукції «Plamet».

Класичне листове скло повністю імітує властивості стекол, які використовуються у віконних системах на основі дерев'яної рами. У принципі, цей вид стекол можна вважати довговічним і надійним. При замовленні цього типу скла слід урахувати, що чим вище товщина листового скла, тим більшу міцність та звукоізоляцію буде мати віконна система.

  1. Енергоефективні

Якщо ж склопакет створюється із застосуванням енергоефективних технологій, то стекла маркуються буквеним значенням «I». Теплоізоляційний шар I-скла має м'яку структуру.

Енергоефективні стекла перешкоджають розсіюванню тепла апартаментів через віконний проріз на вулицю. Використання скляних пакетів з I-склом дозволяє підвищити ефективність опалювальної системи на 20 %, тобто, установивши у своїй обителі енергоефективні вікна, ви зможете заощаджувати на опаленні.

Щоб купити склопакет для вікна і не прогадати із властивостями скляної конструкції, ви завжди можете проконсультуватися з фахівцями корпорації гармонії та затишку «Plamet».

  1. Тоновані

Що стосується сонцезахисних скляних конструкцій, то при створенні таких вікон застосовується тоноване скло. Найбільш доступним варіантом тонування є створення сонцезахисного шару шляхом проклеювання звичайного скла спеціальною плівкою. У принципі, будь-яке скло можна затонувати навіть у процесі його експлуатації.

Також існують стекла, які набувають сонцезахисних властивостей під час виливки листового скла, це так зване тонування в масі. На відміну від плівкового тонування, затоновані склопакети в Черкасах відрізняються дуже високою надійністю та довговічністю, тонування в масі ніколи не вигорить і не злиняє, як це часто буває із плівкою.