Металопластикові двері

Металопластикові двері

Металопластикові двері від українсько-польської корпорації «Plamet» – це сучасне стильне рішення для житлових і громадських будівель. Його все частіше використовують при зведенні будинків і котеджів, а також при оформленні офісів, торговельних центрів, ресторанів та ін.

Наші металопластикові двері крім оригінального привабливого зовнішнього вигляду відрізняються низкою важливих якісних характеристик. Вони забезпечують прекрасну звуко- і теплоізоляцію, вирізняються надійністю, безпекою, екологічністю. Це досягається завдяки тому, що ми працюємо із профільними системами, комплектуючими та фурнітурою від перевірених закордонних або вітчизняних виробників.


Вхідні двері

Вхідні двері нашого виробництва гарантують підвищену безпеку будинку і надійно захищають його від стороннього проникнення. При їх виготовленні ми надаємо конструкції додаткову жорсткість і міцність, а також використовуємо спеціальну протизламну фурнітуру, здатну винести підвищені навантаження. Такі двері прослужать вам багато років, вимагаючи мінімального догляду. Крім того, вони відрізняються підвищеним рівнем енергоефективності та звукоізоляції.


Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері ділять будинок на окремі кімнати або певні зони. Тому вимоги до їх звуко- і теплоізоляційних властивостей, а також надійності досить високі. Саме такі характеристики мають наші металопластикові міжкімнатні двері. Вони стійкі до деформацій і механічних пошкоджень, є пожежобезпечними, екологічно чистими, простими в догляді. Завдяки цьому їх рекомендують установлювати в житлових або офісних приміщеннях, а також у дитячих і медичних установах.

Фахівці нашої корпорації нададуть вам увесь комплекс послуг із виготовлення та установки металопластикових дверей, як вхідних, так і міжкімнатних. Ми візьмемо на себе весь обсяг робіт – від безкоштовних вимірів до чистого монтажу з вивезенням старих конструкцій і будівельного сміття. Усе це ми зробимо швидко, якісно, професійно.